League of Legends için eski Limited Edition dış görünümleri tekrar geliyor!

League of Legends için eski Limited Edition dış görünümleri tekrar geliyor!

Riot Games, dengeyi kurmuş.

League of Legends limited edition dış görünümlerini önceden alanlar üzülmesin, Riot Games karşılığını verecek.

20131014_league_of_legends_skinsAralık 2009 ile Ekim 2011 arasında, Riot Games, League of Legends karakterleri için, 34 limited edition dış görünümü yayınladı, ve bir daha tekrar satışa çıkarmayacağını düşünüyorduk. Ama bu arada, MOBA‘nın hayran kitlesi, çok fazla arttığı için, bazı değişik dış görünümler, oyun içinde neredeyse hiç görülmedi; en çok kullanılan, Bewitching Nidalee, Kuzey Amerika serverlarında, her 971 oyunda bir bir tane açıldı. En az kullanılan ise, Ice Toboggan Corki, her 116,586 oyunda bir açıldı.

Oyuncular, sıklıkla, dış görünümleri almak, satmak ve hediye etmek amacıyla, bu fırsata tekrar sahip olmak istiyor. Riot, dış görünümleri her hangi bir kısıtlı zaman diliminde mağazaya koymadan, bir çok çözüm yolunu denedi. Şu anki dış görünüm sahiplerinin, onlara haslığını kaybetmelerini telafi etmek amacıyla, o dış görünüme eş değer Riot Point verecekler.

İşte dış görünümlerin ne zaman ve ne konuda olacağı:

  • Harrowing 2010 & 2011 skins”  Ekim 2013 boyunca
  • Snowdown Showdown 2009 & 2010 skins” Aralık 2013 boyunca
  • Winter Games 2010 skins” Şubat 2014 boyunca
  • World Cup 2010 skins” Haziran 2014 boyunca

Her kategori için tam listeyi League of Legends sitesinden okuyabilirsiniz. Gelecekte, bunlar başka zamanlarda da açılabilecek, ama önceden alanlar için herhangi bir ek bonus olmayacak.

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.