Menü
https://leadergamer.com.tr/ea-sports-ultimate-team/
LeaderGamer , Popüler 6 Aralık 2017 20:30

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Sizler de VG247 Türkiye veya Leadergamer’da çalışmak ister misiniz?


Video oyunları, diziler, filmler veya teknoloji hakkında güncel haberler yazmak, inceleme yazıları oluşturmak ve diğer özel içeriklerden üretmek sizlerin de hoşuna gidiyorsa, neden aramızda değilsiniz? Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ve bu yüzden, aramıza katılabilmeniz için sizlere bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsatımız dahilinde, VG247 Türkiye veya Leadergamer kanallarından bir tanesinde yazar olarak görev alabilirsiniz. Peki, şartlarımız neler?

Leadergamer, yeni yazarlar arıyor

Başvuru şartlarımız pek yok sayılır. İnsan gibi insan olan, olgun yazarlar arıyoruz. Yaşadığınız şehir veya yaşınız gibi şeyler bizi ilgilendirmiyor. Asıl önemli olan şey, bahsettiğimiz kategoriler hakkında bilginize güveniyor olmanız, Türkçe yazım kurallarını biliyor olmanız ve İngilizce anlayabiliyor olmanız. Video oyunu veya film gibi kategorilerde bilgili olmanıza ihtiyacımız var çünkü aksi taktirde nasıl haber yazacaksınız? Aynı şekilde, Türkçe yazım kuralları da oldukça önemli. İngilizce hakkında ise, sizlerde çeviri bilgisi aramıyoruz çünkü kimse sizden çeviri haberler bekliyor olmayacak. Aksine, çeviriden kaçınmanız gerekecek. Bu yüzden okuduğunuz İngilizce metni anlayabiliyor olmanız, bizim için yeterli bir seviye olacaktır.

Eğer daha önceden yazarlık deneyiminiz yoksa, yeni şeyler öğrenmeye açık bir insan olmanız gerekecek. Çünkü dışarıdan gördüğünüz yazılar, tahmin ettiğiniz kadar kolay bir şekilde hazırlanmıyor ve bu yüzden eğer yeni şeyler öğrenmeye, belki de onlarca veya yüzlerce kez hata yapıp, sonra da o hataların üzerine çıkmayı bilmeniz gerekiyor. Eğer ufak veya büyük bir deneyiminiz varsa da az çok neyin içine girdiğinizi biliyorsunuz demektir efendim.

Kategoriler hakkında, Türkçe yazım kuralları hakkında ve İngilizce hakkındaki bilginize güveniyor musunuz? Deneyim konusunu anladık mı? O zaman başvurularınızı, kaan@leadergamer.com.tr adresine göndereceğiniz bir mail ile gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz bu mailde kendinizi çok uzatmadan tanıtmalısınız, ilgi alanlarınızı, çalışmak istediğiniz kategorileri belirtmelisiniz. Ayrıca, varsa deneyimlerinizden de bahsedebilirsiniz. Bu tanıtım yazınıza göre bizler geri dönüş yapacağız ve yazar olabilme süreciniz birkaç minik test ardından başlamış olacak.

Görüşmek üzere!

Kaan GEZER Editör