Menü
https://leadergamer.com.tr/lindsay-lohan-take-twoyu-mahkemeye-verdi/

LeaderGamer

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
LeaderGamer Magazin 3 Temmuz 2014 15:04

Leadergamer Magazin’in ilk sayısı App Store’da yayında!

Dergimizin ilk sayısı tüm iOS kullanıcılarına ücretsiz sunuldu.


2009 senesinden beri sizlere gerek internet sitemizden gerek sosyal medya üzerinden en güncel haberleri, elimizden geldiği kadarı ile sunmaya çalışıyoruz. 5. senemize girdiğimiz şu dönemlerde sitemize sığamaz olduk ve uzun süredir üzerinde çalıştığımız tamemen interaktif olan dergi projemizin yayın hayatına başladık. Bundan sonra sizlere sadece sosyal medya ve sitemiz üzerinden değil, dergimiz üzerinden de yeni içerikler paylaşacağız.

kapak

LeaderGamer Magazin‘in Temmuz sayısında sizleri son dönemin en çok tartışılan oyunu Watch Dogs‘un ve Türk yapımı bir bulmaca oyunu olan Monochroma‘nın incelemesi bekliyor olacak. Bunlar haricinde yine Watch Dogs‘un çıkışı ile birlikte alevlenen kıyaslamalara değineceğiz ve sizler için küçük bir GTA V – Watch Dogs karşılaştırması yapacağız. İki açık dünya oyununu karşılaştırdıktan sonra Haziran ayında gerçekleşen dünyanın en büyük oyun fuarı E3 2014‘ü değerlendireceğiz.

Untitled-1

Dergimizin içeriği tabii ki bu kadar zayıf kalmayacak ve sizlere Konsol Savaşları, Street Fighter IV’te Sona Gelirken, Sihirdar Vadisin’de Destek Olmak!, Gelmiş Geçmiş En İyi 5 Süper Kahraman Filmi, X-Men Days of Future Past’a Dair İnce Detaylar ve Youtube’da İyi Bir Yayıncı Olmak gibi ilginç konulara değineceğimiz makalelerimizi de sunacağız.

Ayrıca en çok beklenen oyunlardan The Order: 1886, Battlefield: Hardline, Evolve, Dragon Age: Inquisition ve The Evil Within’de ön incelemeleri LeaderGamer Magazin‘in Temmuz sayısında sizleri bekliyor olacak.

Dergimize leadergamer.com.tr/ios adresinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Gökhan GIRGIN Editör