Menü
https://leadergamer.com.tr/football-manager-2015-duyuruldu/
LeaderGamer Magazin , Popüler 8 Ağustos 2014 23:00

LeaderGamer Magazin’in Ağustos sayısı çıktı!

Far Cry 4’lü, Homefront: The Revolution’lı, Destiny’li bir sayı.


LeaderGamer Magazin‘in Ağustos sayısı bugün iOS platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Yine tüm kullanıcılarımızı dolu dolu bir sayı bekliyor!

screen480x480

Homefront: The Revolution’ı kapak konusu olarak seçtiğimiz dergimizde, içerisinde oldukça büyük bir merak ile beklenen The Witcher 3: Wild Hunt, Far Cry 4 ve Call of Duty: Advanced Warfare gibi oyunların ön incelemeleri de bulunuyor. Assassin’s Creed: Unity’yi dosya konusu olarak aldığımız dergimizde Sniper Elite III, Destiny ve Grid Autosport gibi popüler oyunların da incelemesi bulunuyor. Tabii ki dergimizde sinemaseverleri de unutmadık ve sizler için Game of Thrones’un 4. sezonunu inceledik.

Tüm bunların yanında FIFA 15 ile birlikte değişecek olan şeyleri sizler için bir rehber haline getirirken, Serhat Ayan ve Cem Kıvırcık’dan da oldukça güzel makaleleri sizlere sunduk. LeaderGamer Magazin’in Ağustos sayısına bir de oyunların çıkış tarihlerini, platformlarını detaylı olarak görebileceğiniz bir takvim ve geçtiğimiz ay oyun ve teknoloji dünyasında yaşanan önemli olayları derlediğimiz bir bölüm hazırladık. Sony’den Mustafa Yiğit ile yaptığımız küçük bir röportaj ve Turkcell SuperOnline’dan Murat Erkan’ın Watch Dogs incelemesi ise cabası.

Tüm içerikler hoş, güzel de nerede bu derginin “albenisi” derseniz, asıl noktaya şimdi geliyoruz. LeaderGamer‘ın Ağustos sayısında Nvidia GTX 760 kazanabileceksiniz. Sadece 1 kişinin kazanabileceği GTX 760 yanında 5 kişiye Watch Dogs, 10 kişiye de $150 değerinde F2P oyun içi kredi vereceğiz. Bunları kazanmak için yapmanız gereken tek şey dergimizdeki soruya doğru cevap vermek. Hadi ne duruyorsunuz?

Dergimize leadergamer.com.tr/ios adresinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

afiş2

Kaan GEZER Editör