Leadergamer Discord resmi sunucumuza katılmaz mıydınız?

Leadergamer Discord resmi sunucumuza katılmaz mıydınız?

Haberlerimizi daha yakından takip edebilmeniz ve size daha yakın olabilmemiz için.

Leadergamer ekibi olarak, siz takipçilerimize daha yakın olmak istiyoruz. Bu sebeple, bir süre önce Leadergamer Discord sunucusu açmış ve sizlerle paylaşmıştık zaten. Fakat, daha sonrasında sunucunun biraz elden geçmeye ihtiyaç duyduğunu fark ettiğimiz için, gerekli düzenlemeler yapılana kadar pek üzerinde durmadık. Şimdi de, Leadergamer Discord resmi sunucumuz ile tekrar karşınızdayız. Hem de, yenilenmiş hali ile! Buraya tıklayarak, Leadergamer Discord sunucumuzun katılım bağlantısını elde edebilir ve sunucumuza katılabilirsiniz. Hemen aşağıda, Leadergamer Discord sunucumuzun kurallar kısmında sizleri beklemekte olan yazımızı bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Leadergamer’ın resmi Discord sunucusuna hoş geldiniz!

Burada, Leadergamer topluluğundaki diğer insanlarla takılabilir ve muhabbet edebilirsiniz. Muhabbetleriniz, her şey ile ilgili olabilir. Dilerseniz oyunlarla ilgili, dilerseniz de son yemeğinizde ne olduğunu paylaşabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz şeyler, sunucumuzun #genel-sohbet kısmında gerçekleştirilebilir. Zaten, ne tür muhabbetlerin nerelerde yapılacağını biliyorsunuz.

Sunucumuzdaki diğer kanallar:

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

#kurallar – Burada, sunucumuzun kuralları mevcut.

#duyurular – Duyuruları buradan yapacağız.

#leadergamer-haberler – Burada, güncel haberlerimiz paylaşılacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

#leadergamer-sor-cevap – Burası, sorularınızın bizim veya diğer oyuncular tarafından yanıtlandırıldığı yer. Sorularınızın her şey ile ilgili olabilir.

Bu kanallar dışında ses odaları da açtık hem sizin, hem de bizim için. Yayın Odası ve Toplantı Odası, bizim için bulunmakta. Fakat Sohbet Odası 1, Sohbet Odası 2, Müzik Odası, Oyun Odası 1, Oyun Odası 2, Oyun Odası 3, Oyun Odası 4 odaları, sizin için bulunuyor. Dileklerinizi bize iletebilirseniz #leadergamer-sor-cevap veya direkt olarak yetkili kişiler aracılığıyla, gerekli görüldüğü taktirde yeni odalar ve kanallar da açabiliriz.

Sunucumuzda 2 adet kural bulunuyor sadece:

1. kural: Homofobik davranışlar, kişisel taciz, birilerine iftira atmak, telif haklı materyaller, gereksiz küfür, yasadışı şeylerden bahsetmek, oyun kodu veya korsan yazılım istemek/paylaşmak hiçbir şekilde alttan alınmayacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2. kural: Eğlenin!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.