LawBreakers kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor

LawBreakers kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor

Şu an can çekişen oyunlardan bir tanesi olan LawBreakers, kısa bir süreliğine herkes tarafından oynanabilecek.

Overwatch, Paladins ve bu 2 oyuna benzeyen diğer oyunlar gibi bir yapıt olan LawBreakers, çıkışını yaptığı ilk günden beri pek tutmadı. Bizler oyunu oynadık, inceleme yazısını da yayımladık ve beğendik. Fakat oyunun aktif oyuncu sayısı çoğu zaman Steam üzerinde 100’ü bile göremiyor. Oyununu canlandırmak için uğraşan geliştirici ekip, öncelikle LawBreakers için büyük bir güncelleme yayımladı ve şimdi de oyunları için bir ücretsiz hafta sonu etkinliği duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

LawBreakers kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor

PC oyuncularına Steam üzerinden sunulacak olan bu ücretsiz hafta sonu etkinliği boyunca LawBreakers oyununu hiçbir ücret vermeden oynayabileceksiniz. Ayrıca bu süreç içerisinde oyunun orijinal fiyatı da indirimli olacak. Yani, oyunu ücretsiz oynayıp, beğenirseniz; sonrasında uygun bir fiyatla satın alım işlemini gerçekleştirebileceksiniz. LawBreakers için ücretsiz hafta sonu etkinliği 28 Eylül 2017 ile 2 Ekim 2017 tarihleri arasında Steam üzerinden gerçekleştirilecek. Oyuncular, bu ücretsiz hafta sonu etkinliği boyunca tüm içeriğe, hiçbir limit olmadan da ulaşabilecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.