Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-the-lost-legacy-gorseller/
The Last of Us Part II 4 Aralık 2016 17:40

The Last of Us: Part II için resmi görseller yayımlandı

Görseller haricinde, oyun hakkında yeni bilgiler verildi. Göz atmakta fayda var.


Son birkaç gündür, sizlere en güncel The Last of Us: Part II haberlerini aktarmaya çalışıyoruz. Sizlerin de başlıktan anlayabileceği gibi bu haberimiz de, o haberlerimizden bir tanesi. Sony tarafından gerçekleştirilen PlayStation Experience 2016 ardından, etkinliğin sonunda duyurulan The Last of Us: Part II için resmi görseller yayımlandı ve oyun hakkında birkaç ufak tefek yeni bilgiler verildi. Haberimizin içerisinden ve en sondaki galerimizden, bahsi geçen bu yeni görsellere göz atabilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıdan, yine bahsettiğimiz o yeni bilgilere göz atabilirsiniz.

The Last of Us: Part II

Öncelikle söylemek gerekiyor ki, serinin 2. devam oyunu, ilk oyundan tam 5 sene sonrasını konu alıyor. Yani bu oyunda Ellie, 19 yaşında olacak. Daha önce söylediğimiz gibi, bu 19 yaşındaki Ellie’yi kontrol edeceğiz. Oyundaki ana tema nefret olacakken, peşinden koşacağımız muhtemel kötü taraf, Fireflies olacak. Neil Druckmann cephesinden gelen bilgilere göre, bu oyunu aslında geliştirici ekip E3 2017 sırasında göstermek istiyormuş fakat dayanamamışlar ve PlayStation Experience 2016 sırasında duyurmaya karar vermişler. Son olarak, geliştirici stüdyoya göre The Last of Us’ın bir devam oyununa ihtiyaç yoktu fakat geliştirici ekip, fanların sesini dinlemeyi tercih etti ve bu yüzden bir devam oyunu geliştirmeye başladı.

the_last_of_us_part_2_teaser_images-3

The Last of Us: Part II için öğrenilen yeni bilgiler ne yazık ki bu kadar ile sınırlıydı. Oyun için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor fakat henüz verilen bilgilere bakacak olursak, E3 2017 sırasında bir çıkış tarihi almamız çok normal olacaktır. Bizim tahminimiz 2019 başı olsa da, umuyoruz ki geliştirici ekip daha kısa bir sürede bitirebilir ve oyunculara sunabilir bu oyunu. Her neyse efendim, haberimizin başında bahsettiğimiz görsellerin devamına hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Daha önceden görülmemiş 1-2 sahne bulunmakta.

Kaan GEZER Editör