Lara Croft ile Nathan Drake yine karşı karşıya geldi!

Lara Croft ile Nathan Drake yine karşı karşıya geldi!

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ile Uncharted: The Nathan Drake Collection kapak tasarımları bayağı birbirine benziyor.

Geçtiğimiz saatlerde sizlere sunduğum bir haberde, PlayStation 4 için Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’ın duyurulduğunu ve kapak tasarımının da mükemmel göründüğünü belirtmiştim. Neden bu kapak tasarımının mükemmel göründüğünü ise şimdi anladım. Çünkü bu tasarım, Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın kapak tasarımına bir hayli benziyor. Yani efendim, Lara Croft ile Nathan Drake yine karşı karşıya geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

WyzFFod

Sizlerin de hemen yukarıdaki görselden görebileceği gibi, iki tasarım da birbirine çok benziyor. Hatta bu benzerliğe Naughty Dog’ın popüler ismi Neil Druckmann bile sessiz kalmamış ve Twitter üzerinden bir gönderi ile bu benzerliği fark ettiğini söylemiş. Bunu arkadaşça bir dille belirten Neil Druckmann, görülen o ki yeni bir olay çıksın istemiyor. Bana soracak olursanız, bence de böyle bir olaya gerek yok. İki kapak tasarımı da oldukça hoş görünen, renk yelpazesi benzersiz tasarımlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.