Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-mikro-odeme/
L.A Noire 7 Eylül 2017 16:46

L.A. Noire; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve VR için geliyor

Rockstar Games sonunda beklenen haberi verdi.


Rockstar Games, kendi internet sitesi üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile 4 yeni L.A. Noire sürümü duyurdu. Orijinal olarak 2011 senesinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüş olan L.A. Noire, yeni duyurulara göre PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve VR için geliyor. Öncelikle oyunun VR sürümünden bahsedelim. Oyunun VR üzerindeki adı L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive olacak ve adından da anlayabileceğiniz gibi sadece HTC Vive kullanıcıları bu oyunu VR ile oynayabilecek. L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive içerisinde, orijinal oyunda olan 7 bölüm olacak ve bu 7 bölüm de VR için baştan tasarlanmış olacak.

L.A. Noire; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve VR için geliyor

Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinden bahsetmeden önce, Nintendo Switch sürümünü de ele alalım. Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre, oyunun Nintendo Switch sürümü 2011 senesinde çıkan orijinal oyundan daha güzel gözükecek ve konsola özel bazı özellikler bulunduracak. L.A. Noire oyununun en iyi sürümü ise PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde olacak. Çünkü bu konsollar için oyunda yeni bir sinematik kamera, iyileştirilmiş bulutlar, ışıklandırmalar, alan derinliği, genel olarak grafikler ve çok daha fazlası olacak. Ayrıca PlayStation 4 Pro veya Xbox One X sahibiyseniz, oyunu 4K çözünürlükte oynayabileceksiniz. Standart konsollar zaten 1080p. FPS konusunda ise bir açıklama yok. Son olarak, tüm bu 4 platform için de oyun 14 Kasım 2017 tarihinde çıkacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör