Kutulu Grand Theft Auto V aldı, içinden kristal meth çıktı

Kutulu Grand Theft Auto V aldı, içinden kristal meth çıktı

11 yaşındaki bir çocuğun Grand Theft Auto V alması da ilginç, içinden kristal meth çıkması da.

Havana, Florida bölgesinden bir annenin Facebook paylaşımına göre, 11 yaşındaki oğlu, GameStop üzerinden ikinci el bir Grand Theft Auto V aldı ve içinden kristal meth çıktı. Capital West Tallahassee bölgesinde bulunan GameStop şubesinden satın alınan oyunun, kullanım kılavuzu içerisinden çıkan bu uyuşturucu madde, annenin polisi araması ile ve polisin durumu araştırmaya alması ile güvene alındı. Sonuçta, 11 yaşındaki bir çocuk, GTA 5 kutusundan çıkan o paketin, uyuşturucu olacağını bilemez ve şeker diye tüketebilirdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kutulu Grand Theft Auto V aldı, GTA 5

Buna benzer bir durum, daha önce de yaşanmıştı. Geride bıraktığımız Eylül ayında, Lake Charles, Louisiana bölgesinde Yine 11 yaşındaki bir çocuk, yine bir GameStop şubesinden, yine ikinci el bir Grand Theft Auto V satın almıştı ve GTA 5 kutusunun içinden uyuşturucu çıkmıştı. GameStop ise yaşanan tüm bunlar hakkında, “Tallahassee, Florida şubemizden alınan ikinci el bir oyun ile müşterimizin yaşadığı deneyimi duyduk ve hayal kırıklığına uğradık. İkinci el ürünlerimizin, sanki sıfır gibi olmasına, o şekilde satılmasına önem gösteriyoruz. Fakat bu durumda, görülen o ki başarılı olamamışız. Lokal polis birliği ile şu an birlikte çalışmaktayız ve bu durumu çözmek istiyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.