Korsan NieR: Automata ile Kaldaien’s FAR modunu artık kullanamayacaksınız

Korsan NieR: Automata ile Kaldaien’s FAR modunu artık kullanamayacaksınız

Eğer oyunu satın almadıysanız, Kaldaien’s FAR isimli inanılmaz önemli mod, sizi oyuna sokmayacak.

2 ay boyunca korsana karşı savaşmış olan, hiçbir şekilde kırılmamış olan NieR: Automata, 2 ay ardından korsana yenik düşmüştü. Bu konu ile alakalı bir haberi, size dün aktarmıştık. Oyunun kırılması hakkında, geliştirici ekipten veya yayıncı şirketten resmi bir açıklama gelmedi fakat oyunun en önemli modlarından bir tanesinin geliştiricisi, taktire şayan bir adım attı ve modunu, korsana karşıt bir şekilde güncelledi. Artık Kaldaien’s FAR modu, oyunun korsan olduğunu fark ediyor ve oyunu kitliyor. Böylece, oyunu hırsızlık yolunu kullanarak alan oyuncular, NieR Automata oynayamıyor Kaldaien’s FAR modu ile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Korsan NieR: Automata ile Kaldaien’s FAR modunu artık kullanamayacaksınız NieR Automata

Tabii ki modu silerek, korsan oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz fakat bu oyunu ciddi bir şekilde oynamak istiyorsanız da, Kaldaien’s FAR moduna çok ihtiyacınız olacak. Şu an bu mod, NieR: Automata topluluğu tarafından seçilen, oyunun en ama en önemli modu. Mod geliştiricinin attığı bu adıma, internet alemi de tepkisiz kalmadı fakat mod geliştiricisine gelen yorumlar, genelde olumsuz yöndeydi. Biz, her ne kadar sebebini anlayamamış olsak da, kendisine şu an herkes egoist demekte. Eğer, korsan NieR Automata için atılan bu adım, kendisini egoist yaptıysa, internetteki insanların oldukça ilginç olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.