Konami, PES 2017 için FC Barcelona ile ortaklık anlaşması imzaladı!

Konami, PES 2017 için FC Barcelona ile ortaklık anlaşması imzaladı!

FIFA 17 için bir de kötü haber var.

Konami, FC Barcelona ile 3 senelik bir ortaklık anlaşması imzaladı. Bu anlaşma sonucunda, FC Barcelona, Konami’ye kulüp yıldızlarına kapsamlı erişim izni verecek. Ayrıca bundan sonra da, Camp Nou Stadyumu’nda PES 2017’nin reklamlarını bol bol göreceğiz. Konami başkanı Tomotada Tashiro, “FC Barcelona ile çalışmak, PES serisine global bir taraftar kitlesi katacak.” açıklamalarında bulundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Konami’nin futbolculara tam erişim hakkı sağlamasıyla birlikte, artık PES serisinde daha gerçekçi bir FC Barcelona izleyeceğiz. Şimdiden futbolcuların 3D modellemeleri için çekimler başladı. Hemen aşağıda göreceğiniz Messi modellemesi fazlasıyla tatmin edici bir gerçeklikte. Ayrıca FIFA severlere de bir kötü haberimiz var. Konami’nin Camp Nou’nun haklarını satın almasıyla birlikte, bu stadyumu maalesef FIFA 17’de göremeyeceğiz. İki oyun adeta bir lisans savaşı içine girmiş gibi duruyor.

di6wpmJHmJtFQUbtDNkUse-650-80 (1)

Konami ve FC Barcelona’nın anlaşma detayları ise şöyle;

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
  • Camp Nou Stadyumu’nun haklarına sahip olmak.
  • FC Barcelona’nın oyun anlayışını tam olarak uygulamak ve kulüp marşı olan Himno’nun oyuna eklenmesi.
  • FC Barcelona’nın eski formalarının oyuna eklenmesi.
  • myClub modunda oyuncuların, özel kampanyalar sayesinde Lionel Messi, Neymar Jr ve Luis Suarez’i kadroya ekleyebilmesi.
  • FC Barcelona’nın efsane kadrolarının myClub moduna eklenmesi.
  • FC Barcelona’nın yıldız oyuncularına özel 3D modelleme çekimleri yapılması.

Ayrıca PlayStation sahiplerine de bir güzel haberimiz var. PES 2017’nin FC Barcelona özel sürümü PlayStation Store’dan ön sipariş ile satın alınabilir. Ayrıca hemen aşağıda göreceğiniz, FC Barcelona odaklı oyun içi görüntüler de yayımlandı. PES 2017, PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 13 Eylül 2016’da satışa çıkacak.

PES2017-Camp-Nou-Stadium-04 PES2017-Camp-Nou-Stadium-08

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.