Avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 01.06.2021

E3, yani uzun ismi ile Electronic Entertainment Expo, Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenlenen bir oyun tanıtım fuarıdır. Bu sene çevrim içi yapılacak fuarda, tanıdığımız veya tanımadığımız yüzlerce oyun geliştirici ekibi, yapmış oldukları konferanslar ve paneller ile gelecekte çıkacak oyunlarını ve oyunlarıyla ilgili ürünleri tanıtacaklar. Bu sene pandemi nedeniyle çevrim içi yapılacak olan video oyunu fuarında Koch Media da tanıtım yapacak. Koch Media dışında birçok geliştirici ve dağıtımcı ekip, oyunlarının yeni ekran görüntülerini, oyun içi oynanış videolarını, resmi fragmanlarını ve çıkış tarihlerini bizlere sunacaklar.

Koch Media video oyun fuarında yer alacak

Haber, aslında video oyun gazetecisi ve televizyon sunucusu olan Geoff Keighley'in hazırladığı Summer Game Fest 2021 duyuruldu. Geçtiğimiz sene iptal edilen E3 etkinliği yerine yapılacak Summer Game Fest 2021 detayları hakkında pek bir bilgi yok. Haziran 2021 ayında çevrim içi düzenlenecek olan E3 oyun fuarında, Koch Media'nın da birkaç oyun temsil edeceği haberi Geoff Keighley sayesinde duyuruldu. Koch Media'nın ise bu konuda herhangi bir açıklaması bulunmamakta.

Deep Silver ve Koch Media, çok sayıda ve uzun süredir devam eden oyunlara sahip.  Koch Media hala geliştirme aşamasında olduğunu iddia etmeye devam ettiği Dead Island 2, yıllardır yüzünü göstermedi ve şimdi bir şekilde yeniden ortaya çıkması için iyi bir zaman gibi duruyor. Ayrıca, 4A Games daha önce çok oyunculu oyunlara girmek için küçük adımlarda yapmıştı. Çok oyunculu bir oyun tanıtımının da bu sene düzenlenecek E3 etkinliğinde gösterilmesi, Koch Media için güzel bir fırsat. Koch Media, video oyun fuarında 11 Haziran 2021'de saat 17.00'da çevrim içi olarak, canlı yayında boy gösterecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.