Avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 05.06.2021

Deep Silver, ana şirketi Koch Media’nın Summer Games Fest’te yeni bir oyunun duyurusunu yapacağını duyurdu. Ancak, beklentileri kontrol altında tutmak için Koch Media E3 2021 etkinliğinde Dead Island, Saints Row, Metro ve TimeSplitters oyunlarının gösterilmeyeceğini doğruladı. Gerçekten merak ettiğimiz bu oyunlarla ilgili bir etkinlik olmayacak olması, biz oyun severleri maalesef ki üzdü.

Koch Media E3 2021 etkinliğinde olmayacak oyunlar var

Dead Island, Saints Row, Metro ve TimeSplitters oyunlarının E3 2021 etkinliğinde olmayacak olması, birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. Ancak en azından bu yılki E3 etkinliğinde hangi oyunların olmayacağımızı öğrenmiş olduk. Koch Media, olmayan oyunların duyurusunu 11 Haziran 2021’de saat 22:00’da yapacağını açıkladı.

Yeni Dead Island oyunu için oynanış açısından da farklı bir seviyede olacağı açıklanmıştı. Bu haber, birçok kişide büyük merak ve heyecan uyandırmış ve beklentiyi yükseltmişti. Fakat oyunla ilgili yeni bir şeyler görmek isteyenler, E3 2021 etkinliğinde herhangi bir şey maalesef ki göremeyecekler. Oyuncuların üzüleceği bir başka haber ise, Obsidian Entertainment’ın merakla beklenen RPG oyunlarından biri olan Avowed’ın gösteride yer almayacağı. Bu haber resmi olarak açıklanmadı ancak büyük ihtimalle oyun E3 2021 etkinliğinde yer almayacak.

E3 2021, bu Cumartesi bir ön yayın gösterisiyle başlayacak. Devamında Ubisoft ve Gearbox Entertainment gibi büyük şirketler, basın toplantıları düzenleyecek. Ertesi gün Microsoft, Square Enix ve Warner Bros konferanslar düzenleyecek. Ayrıca PC oyuncuları için, PC Gaming Show etkinliğini de gerçekleşecek. Gerçekleşecek PC Gaming Show etkinliğini PC oyuncuları dört gözle beklemeye başladı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.