Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2022

KIOXIA markası, AddVideos ile birlikte yeni bir adım atıyor. Yapılan yeni bir duyuruya göre, KIOXIA‘nın sanal bir standı açılıyor. Stantta, ziyaretçileri eğlenceli, dijital bir ortamda, KIOXIA’nın ürünlerini kapsamlı bir şekilde görebilecekleri ve bu ürünler hakkında bilgi edinebilecekleri imkanlar bulunacak. Bu stantta Mobil ve Aksiyon, Ofis ve Yedekleme ile Oyun ve Fotoğrafçılık için hafıza kartları, USB flash bellekleri ve SSD’ler de görecek, bu ürünler hakkında merak ettiklerimizi öğrenebileceğiz.

KIOXIA, AddVideos desteği ile tüketici veri depolama ürünleri için yeni sanal stant açıyor

Bu proje, KIOXIA’nın yenilikçi ürünlerini benzersiz ve ilgi çekici şekillerde sergilerken, kusursuz dijital etkileşimler sunmayı amaçlıyor. Tüketiciler için KIOXIA sanal standı, insanların AddVideos stantlarında görmeyi bekledikleri tüm birinci sınıf özelliklere sahip. Açıklamalara göre KIOXIA standının en önemli fonksiyonel unsurlarından biri, deneyime yüksek seviyede gerçeklik kazandıran ve çok daha fazla etkileşim sağlayan sanal sunucusu. Sanal sunucu ziyaretçileri karşılayacak ve onları çeşitli önemli alanlara yönlendirecek. Ziyaretçiler, tüm KIOXIA ürün portföyünü kapsayan kapsamlı bilgileri görüntüleyebilecek ve bunlar hakkında videolar izleyebilecek.

Ziyaretçilerin daha iyi bir deneyime sahip olması için, 360 derecelik kutu açılımı animasyonları da bulunacak. Dans eden bir avatar, uçan drone cihazlar gibi görsellik açısından çekici olan türlü türlü unsurlar da göreceğiz. Oyun tarafında ise yüksek performanslı oyun odaklı SSD’lerin kullanım senaryolarını görebileceğiz. AddVideos’un CEO koltuğunda oturan Phil Jordan, “KIOXIA Europe ile çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz. Şirketin yenilikçi ruhu, kreatif ekibimiz için bitmez tükenmez bir ilham kaynağı oldu.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

KIOXIA Europe, B2C Satış ve Pazarlama Departmanı Genel Müdürü Jamie Stitt ise, “AddVideos’un benzersiz sanal stantları, yüz yüze ticaret fuarlarını etkili bir şekilde büyütmemize olanak sağladı. Müşterilerimiz artık evlerinde veya ofislerinde konforlu bir şekilde otururken onlar için sunabileceğimiz sayısız ürünü keşfetmelerini sağlayan gerçek bir ticaret fuarının dijital ikizine erişebiliyor.” şeklinde ekledi.deneyime sahip.

Ayrıca, daha önceden KIOXIA ürünlerini sizler için incelemiştik. Buraya KIOXIA Exceria 960 GB SATA3 SSD incelemesine ulaşabilir ve ürünün performansını, detaylarını, deneyimlerimizi paylaştığımız yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Dahası da, KIOXIA Exceria Plus 2TB NVMe SSD incelemesi gibi başka bir inceleme yazımız da bulunuyor. KIOXIA markasının sunmakta olduğu ürünlerin neler sunduğunu az çok bu yazılarımızda görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.