Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?

Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?

Kingston, CES 2014’e DotA 2 ve Hız Aşırtma turnuvalarıyla damga vuracak.

Dünyanın bağımsız lider bellek üreticisi Kingston Technology Company Inc., iki global yarışmayla e-spora ve e-spor severlere verdiği desteği gösteriyor. ‘HyperX DotA 2 League’ yarışması kapsamında dünyanın en iyi 16 DotA 2 ekibi, büyük para ödülü için mücadele verecek.  Ayrıca HyperX’in global hız aşırtma yarışması ile teknoloji severler yeni rekorlara imza atacaklar. Her iki yarışmanın finali de Las Vegas’da düzenlenen Uluslararası 2014 CES’de  gerçekleşecek. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın hemen her yerinden e-spor takımlarının ve hız aşırtmacıların katılımına açık olan yarışmalar için başvurular başladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

oc_hyperx_turnuva16 takımın, toplamı 50.000 doları bulan ödül için yarışacağı HyperX DotA 2 League turnuvası, bu ayın sonuna doğru başlayacak. Ayrıca finale kalan 4 finalist takımın Las Vegas’a uçuşu ve otelde konaklaması Kingston tarafından karşılanacak. ‘Üç haritanın en iyisi’ şeklinde düzenlenecek maçların hepsi, canlı yayımlanacak ve meraklıları tarafından takip edilebilecek. Yarışma formatı ve ilgili tüm detaylara www.d2l.gg/ adresinden ulaşabilirsiniz.

HWBOT’la ortaklaşa düzenlenen hız aşırtma yarışması kapsamında; hız aşırtmacılar ve performans tutkunlarını hedef alan öncü web siteleri, Maksimum Bellek Frekansı, Super PI ve Intel XTU Benchmark’larında en yüksek skoru elde etmeye çalışacaklar. 4 Kasım’a kadar sürecek online eleme süreci boyunca, her hafta yeni bir kazanan seçilecek ve sona kalan 5 finalist, Ocak ayında düzenlenecek CES 2014’te yarışacak. Finallerde kullanılacak gerekli donanım bileşenleri, Kingston’ın partnerlerinden ASUS, Cooler Master ve Intel tarafından sağlanacak. Tüm kurallara http://www.kingston.com/hyperxhot13 linkinden göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.