Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.08.2020

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning, çok yakın zamanda PC, Xbox One ve PS4 platformlarında çıkış yapacak. 8 Eylül 2020 tarihinde çıkış yapacak olan Kingdoms of Amalur Re-Reckoning için ilk oynanış görüntüleri içeren bir fragman yayımlandı. Biz de, bu haberimizde, hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Dilerseniz, öncelikle bu video ile sizleri baş başa bırakalım.

İlk Kingdoms of Amalur Re-Reckoning oynanış videosu bizlerle

Oyunun basın bülteninde, “Kaderini oluşturmak için üç yol var. İncelik seçimi, sessiz bir avcının ve kötü bir soyguncunun yollarına erişmenizi sağlayacaktır. Hançerler, Fae bıçakları ve yaylardan oluşan bir cephanelik ile düşmanlarınıza isabetli hasar vereceksiniz. Düşmanlarınızın bir adım önünde kalmak için tuzakları, bombaları, zehirleri veya diğer ögeleri kullanın. İncelik için gitmek, kötü bir oyun stiline gitmek anlamına gelir: gizli ve saklı kalın ve şaşırtarak saldırın. Kritik vuruşlar yapın, düşmanlarınızın kanatarak ya da zehirleyerek canlarını alın.” şeklinde bir açıklamaya da yer verildi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.