Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.05.2018

Geçtiğimiz aylarda çıkarak birçok oyuncunun beğenisini kazanan Kingdom Come Deliverance, birçok oyuncu tarafından çoktan bitirildi. Fakat, bitiren oyuncular için muhteşem haberlerimiz var. Oyun için ilerleyen zaman içerisinde çıkacak olan ek paketlerin yol haritası paylaşıldı. Paylaşılan yol haritasına bakarsak eğer, oyun içerisine birçok yeni içeriğin ekleneceğini söyleyebiliriz. Yani, eğer oyunu bitirdiyseniz ve daha fazlasını istiyorsanız, kesinlikle biraz sabredin.

Kingdom Come Deliverance için ek paket yol haritası paylaşıldı

Kingdom Come Deliverance, yepyeni içeriklere merhaba demeye hazırlanıyor

Haberimize konuk olan oyun, yukarıdaki görselde bulunan yol haritasından da görebileceğiniz üzere, 3 adet hikaye ek paketi, 1 adet bedava hardcore mode özelliği ve turnuvalar özelliği eklenecek bu yıl içerisinde. Görselde bulunan yol haritası, Kingdom Come Deliverance için gelecek olan ek paketlerin tarihlerini vermiyor ne yazık ki ama çıkış yapacakları sırayı gösteriyor. Aynı zamanda, alt kısımda da ücretli ve ücretsiz içerikleri de göstermeyi unutmamışlar.

Açıkçasını sorarsanız, yolda olan içerikler arasında bizleri en çok heyecanlandıran özellik, en son çıkışını gerçekleştirecek olan mod desteği. Muhtemelen, bu özellik sayesinde oyun The Elder Scrolls V: Skyrim gibi bambaşka boyutlara taşınarak, oyun içerisinde yapılabilecekler listesini sonsuzluğa yükseltecektir. Elbette oyunu ne kadar modlama iznimiz olacağını kestiremiyoruz fakat umutlarımız kesinlikle bu yönde. Bakalım, Warhorse ekibi bizler ile paylaşmış oldukları bu yol haritasında bulunan ek paketlerle, bizlere ne gibi yeni içerikler sunacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.