Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.01.2021

Kingdom Come Deliverance, birçok oyuncu tarafından oynanıldı ve beğenildi. Her ne kadar büyük kitlelere ulaşmayı başarmış olsa da, yeni platformlarda da çıkış yapmaya hazırlanmaya devam ediyor. Her ne kadar resmi olarak bir açıklama görememiş olsak da, Nintendo Japonya sitesinde bir detay bulunuyor. Nintendo Japonya sayfasına göre Kingdom Come Deliverance Royal Edition Nintendo Switch sürümü için de çıkacak. Hatta Kingdom Come Deliverance Royal Edition çıkış tarihi bile belli.

Kingdom Come Deliverance Royal Edition Nintendo Switch çıkış tarihi bile belli

Kingdom Come Deliverance Royal Edition, Nintendo Switch’e gelecek ve hatta çıkış tarihi bile belli dedik. Nintendo’nun sitesinde yer alan bilgilere göre Kingdom Come Deliverance Royal Edition’ın Nintendo Switch’e geliş tarihi 18 Şubat 2021. Bu tarih itibari ile Nintendo Switch kullanıcıları da yeni bir RPG oyunu ile tanışmış olacak. Siz de kontrol etmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz siteyi açın. Ardından da Şubat ayını bulun.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.