Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 29.03.2019

Kingdom Come Deliverance oyununu duymayanınız yoktur. Duymayanlar için de hemen özet geçelim, kendisi hikaye odaklı, açık dünyada oradan oraya gittiğimiz bir rol yapma oyunu. Kutsal Roma İmparatorluğu topraklarında geçen bu oyun, çıkar çıkmaz oldukça güzel eleştiriler ve çeşitli ödüller almıştı. Oynayanlar beğenmiş, saatlerini oyuna vermişti. Dört yıllık bir geliştirme sürecinden sonra, oyuncular karşılarına gelen bu manzara ile oldukça memnun kalmıştı. Aynı zamanda dört tane de indirilebilir içeriği var. Bu haberimizde ise, Kingdom Come Deliverance Royal Edition çıkış tarihi ve bizlere ne sunduğu konusunda bilgi vereceğiz.

Kingdom Come Deliverance Royal Edition çıkış tarihi 28 Mayıs 2019 

Oyunun geliştirici ekibi Warhorse Studios, Kingdom Come Deliverance Royal Edition duyurdu. Kingdom Come Deliverance Royal Edition, çıkmış ve çıkacak tüm ek paketleri kapsayacak. Yani çıkmış olan Band of Bastards, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, From the Ashes ve Treasures of The Past ek paketlerini ve henüz çıkmamış olan A Woman’s Lot isimli ek paketi kapsıyor. Çıkar çıkmaz oynanabilir olacak.

Kingdom Come Deliverance Royal Edition çıkış tarihi 28 Mayıs 2019 olarak belirtildi Ayrıca, haberimize konuk olan bu yeni sürüm, PC, PlayStation ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Sizlere bahsetmekte olduğumuz yeni Kingdom Come Deliverance Royal Edition sürümünün fiyatı ile ilgili bir açıklama yok henüz. Muhtemelen, ilerleyen zaman içerisinde Deep Silver tarafından bu konuda da açıklama yapılacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.