Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mert Durmaz, Editör Yazım tarihi: 02.10.2016

Geçtiğimiz hafta PC kanadında kendine yeni bir dağıtımcı bulan Kingdom Come: Deliverance kanadından güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bir Kickstarter kampanyasıyla hayata geçen ve en gerçekçi kılıç düellolarını oyunculara sunmayı amaçlayan geliştirici ekip Warhorse Studios, yaptığı açıklamayla beraber oyunun konsol versiyonlarının PC sürümüne herhangi bir kısıtlama getirmeyeceğini söyledi.

Kingdom Come: Deliverance

Mart 2016’da konsol ve PC versiyonlarının eş zamanlı çıkış yapabilmesi için 1 yıldan fazla erteleme alan Kingdom Come: Deliverance, bu haberle birlikte tüm takipçilerini üzmüştü. Oyunun PC sürümü için paylaşılan alfa versiyonlarının da performans sıkıntıları çekmesi, bağış yapan ve büyük heyecanla yapımın çıkmasını bekleyen takipçileri karamsar bir havaya sokmuştu. Ancak oyunun geliştiricileri Warhorse Studios bir açıklama yaptı ve oyunun PC sürümünün konsollar yüzünden herhangi bir kısıtlama yaşamayacağını belirtti. Oyunun konsollardan PC’ye değil, PC’den konsollara uyarlanacağını vurgulayan geliştirici ekip, eğer güçlü bir PC’niz varsa bunu sonuna kadar kullanabileceksiniz dedi.

Açıkçası geliştirici ekibin samimiyetine her ne kadar inansam da oyuncuların bir kere sütten ağzı yandığı için bu açıklamalara da temkinli yaklaştıklarını görüyorum. İlk duyurulduğu zamandan beri büyük ilgi toplayan Kingdom Come: Deliverance, bakalım PC kanadında donanımların hakkını gerçekten verebilecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.