Kingdom Come: Deliverance, artık GOG üzerinden DRM-Free olarak satın alınabilir

Kingdom Come: Deliverance, artık GOG üzerinden DRM-Free olarak satın alınabilir

Oyunu DRM-Free olarak oynamak isteyenlere duyurulur.

Kingdom Come: Deliverance, bir süredir gündemde olan bir yapım, bildiğiniz üzere. Oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları üzerinde çıkışını gerçekleştirmişti. PC üzerinde, Steam platformu aracılığı ile satışı gerçekleştiriliyordu. Fakat, artık oyunun PC üzerinde satışının gerçekleştiği platformlar listesine, bir yenisi daha eklendi. Oyunun geliştirici ekibi olan Warhorse Games ve GOG tarafından yapılan bir duyuru ile, Kingdom Come Deliverance oyununun GOG üzerinde de satışlarının başladığı belirtildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kingdom Come Deliverance, artık GOG üzerinden de satın alınabilir

GOG isimli platformun özelliği, oyunları bizlere DRM-Free olarak sunuyor olması. Eğer DRM-Free ne demek diye soruyorsanız, hemen onu da özetle anlatalım. Bir oyunun DRM-Free olması demek, o oyunun, oynanabilmesi için herhangi bir aktivasyona ya da internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor olması demek. Ayrıca, Kingdom Come Deliverance geliştiricisi tarafından yapılan bir duyuruya göre, oyun için yolda olan yeni bir yama daha bulunuyor. Çok yakında çıkacağının belirtilmesi sebebiyle de, bu hafta içerisinde hem Steam, hem de GOG sürümlerine de çıkması beklenebilir.

Eğer henüz Kingdom Come: Deliverance ile tanışmadıysanız, oyunun çok da pahalı olmaması ve daha henüz 13 Şubat 2013 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olması sebepleri ile, geç kalmamış olduğunuzu belirtebiliriz. Oyun, an itibari ile Steam üzerinde 89 TL gibi uygun bir ücret karşılığında satın alınabilir durumda. Yok, DRM-Free olsun diyorsanız da, GOG üzerinden 60 dolar veya 50 euro gibi ücretler karşılığında oyunu elde edip, keyfinize göre oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.