Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.07.2018

Kingdom Come Deliverance From The Ashes ek paketi, 5 Temmuz 2018 tarihi itibari ile oyuncuların beğenisine sunulmuş bulunuyor. Bu ek paket ile birlikte, oyunun mekaniklerinde büyük değişiklikler yapılıyor. Normalde RPG türü olarak karşımıza çıkan yapım, bir de üstüne köy yönetimi özelliklerini de kazanıyor. Bu da, görevlerimizi yaparken, bir yandan da köyümüzle ilgilenerek onu geliştirmek ve güzelleştirmek demek oluyor. Haberimizin en sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, oyun için yeni çıkışını gerçekleştiren ek paketi tanıtıyor. Daha fazla detayı, o videodan öğrenebilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance From The Ashes ek paketi çıkışını gerçekleştirdi

Kingdom Come Deliverance From The Ashes ek paketi, oyunu bambaşka bir boyuta taşıyor

Bütün platformlar üzerinde çıkışını gerçekleştiren ek paket sayesinde, oyuna bambaşka bir boyut geliyor. Normalde RPG türü olarak karşımıza çıkan yapım, haberimize konuk olan ek paket sayesinde bir de köy yönetimi özelliğini ekliyor. Yeni ek paket ile birlikte artık ev dikmek, köylülerin arasını yapmak gibi önemli görevlere de sahip oluyorsunuz. Açıkçası, geliştirici ekibin böylesi bir adım atmış olması gerçekten akıllıca. Zira bu sayede, sadece RPG değil, aynı zamanda simülasyon ve yönetim türlerini seven oyuncuların da ilgisini çekmeyi başarıyorlar. Kingdom Come Deliverance From The Ashes ek paketi Steam üzerinde sadece 18,50 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.