Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.03.2018

Rol yapma oyunlarının olmazsa olmazı nedir sorusunu tartışmaya gerek var mı, bilemiyoruz. Zaten, aklınızdan geçen birtakım modlar vardır. The Elder Scrolls V: Skyrim’i, olduğu oyun yapan moddan bahsediyoruz. Şimdi anladınız değil mi? Evet, çıplaklık modu. Her rol yapma oyunu oynayan oyuncunun, bir şekilde oyununa eklemiş olduğu modun ta kendisi. Aynı zamanda, Google üzerinde, “Nude mod” veya, “Naked mod” şeklinde aradığınızda da karşınıza çıkan olmazsa olmaz modlar, artık Kingdom Come: Deliverance’ta da mevcut. Bu yazımızda da, o Kingdom Come Deliverance modundan bahsedeceğiz.

Kingdom Come Deliverance için beklenen o mod geldi

Yani, böyle bir modun ortaya çıkması, er ya da geç gerçekleşecekti. Kaçınılmaz bir şeydi bu durum. Biz de artık tadını çıkarıyoruz. Ne yapalım? Modu yeterince övdüğümüze göre, artık ne yaptığından bahsedebiliriz. Kingdom Come: Deliverance için gelmiş olan mod, bütün kadın modellerin kıyafetlerini çıkarıp atmıyor, en baştan belirtelim bunu. Eğer o şeyleri görmek istiyorsanız… Şeyleri işte, anladınız… Eğer o şeyleri görmek istiyorsanız, modeli kendiniz soyundurmanız gerekecek.

Kingdom Come Deliverance için, hyip4 isimli mod yaratıcısı tarafından biz oyuncuların özel hizmetine sunulan modu indirmek isteyenler, buraya tıkladıklarında açılacak olan internet sayfasını kullanabilirler. Arama kısmına, “Naked mod” yazarsanız, aradığınızı bulabilirsiniz. Fakat, henüz tam anlamıyla bitmiş bir mod olduğunu söyleyemeyeceğiz. Hala birtakım hatalar mevcut. Oyununuzda kullanabileceğiniz 2 farklı kadınlar için çıplak modu ve 1 tane de erkekler için kullanabileceğiniz çıplak modu mevcut. Kingdom Come: Deliverance, artık bu mod sayesinde daha da eğlenceli.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.