Kinga Kujawska Kimdir?

Kinga Kujawska Kimdir?

Sevgili gençler,bir sürü oyun gördük,hayatımızın büyük bir bölümünü Playstation da veya bilgisayarda harcıyoruz ve bu hayatı seviyoruz. Ama eski oyunlara baktığımız zaman aralarında büyük farklar olduğunu görüyoruz ve bunun sadece teknolojinin gelişmesinden ibaret olduğunu düşünüyoruz ama aslında sadece bununla kalmıyor. Artık oyunların bir senaristi,karakterlerini canlandıran ve seslendiren insanlar var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hatta bununla da kalmayıp oyunlar kendi filarmoni orkestralarını kurup baya Star Wars filminin orkestrası gibi 2.5 saatlik performanslar sergiliyorlar. İşte Kinga adlı Polonyalı arkadaşımız da tam da burada yer alıyor.

Oyun sektörünün vazgeçilemez kült oyunlarının arasına girmeyi başaran Witcher serisini duymayan yoktur. Ciri’yi hatırlıyor musunuz? İşte karşınızda Geralt’ın Ciri’si, Kinga Kujawska!

17 Mart 1984 doğumlu olan Kinga, Polonyalı model ve oyun karakteri canlandırıcısı. Son 1-2 senedir de E-Spor dalında çeşitli yayın kanallarında sunuculuk yapıyor ve bu işte başarılı :)

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Çünkü modelken çok tanınmazken, Playstation sektörüne adım attığında bütün Polonya tanıdı tatlı arkadaşımızı. Kendisi de inanılmaz oyun oynuyor. Her oyunu oynuyor neredeyse.

Geçen senelerde çok fazla takipçisi yokken bir anda Witcher 3 serisinde Ciri adlı kızın hareket ve senaryosunu, seslerini canlandırdığı için baya bir takipçi edinmeyi başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer kendisine merhaba demek isterseniz siz çok yorulmayın, ben buraya bırakayım Instagram hesabını.

https://www.instagram.com/kinga_kujawska/?hl=tr

Teşekkür ettiğinizi duyar gibiyim :)

Eğer Witcher 3’ün sinematiklerinin nasıl çekildiğini görmek istiyorsanız işte aşağıda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.