Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-lawbreakers-oyuncu-sayisi/

Killzone: Shadow Fall

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Killzone 10 Ağustos 2017 19:24

Killzone geliştiricisi Guerrilla Games, serinin geleceği hakkında konuştu

Seri için yeni bir oyunun görünürde olup olmadığı konusunda açıklamalar yapıldı.


Guerrilla Games‘in yetkili bir ismi olan Hermen Hulst, Killzone serisinin gelecekteki oyunları konusunda, kendilerine bu konuyla alakalı sık sık soru yöneltildiği için bir açıklama yapma gereksinimi duyduğundan bahsetti ve oyunun geleceği konusunda genel bir cevap verdi. Bildiğiniz üzere, geliştirici ekip olan Guerrilla Games‘in ellerinden çıkma Horizon Zero Dawn gerçekten muhteşem bir başarı elde etmişti. Böylesi bir başarıdan sonra insanlar ister istemez geliştirici ekibe ait olan Killzone‘un geleceğini merak etmeye başladı.

Killzone Guerrilla Games

Hermen Hulst yapmış olduğu bir konuşma esnasında, “Twitter ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden bana bu soru çok yönlendiriliyor.” diyerek açıklamasına başladı. Ardından, “Killzone‘un sadık hayran kitlesinin yeni bir oyun için iştahlı olduğunu görmek sevindirici. Guerrilla Games ekibi olarak bizim hala tutku ile sevdiğimiz bir seri ve evren. Bambaşka bir şeyler yapmak hiç de kolay olmadı. Seriye kalıcı bir mola verip vermediğimiz konusunda bir açıklama yapmak için çok erken. Söyleyebileceğim tek şey, Killzone evrenini ve serisini her zaman çok sevmiş olduğumuz ve hala seviyor olduğumuz. Oyun için olan bu tutkuyu hayranlarımız ile paylaşıyoruz.” diyerek genel bir cevap niteliğindeki açıklamayı yaptı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör