Killzone 3 Lansman Gecesi

Killzone 3 Lansman Gecesi

Bir efsanenin yepyeni ilk’lerle geri dönüşü, Sony Eurasia Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Özgür Kirazcı’nın ev sahipliğinde, “Kill & Party Zone Night” konseptli bir kutlama ile Cinebonus G-MALL’da gerçekleştirildi. Oyunun en önemli karakterlerinden biri olan Admiral Orlock’u seslendiren Kurtlar Vadisi’nin Kılıç’ı Atilla Olgaç ile Helghast Ordusu’na karşı mücadelede yer alan Özel Güç askeri Tomas “Sev” Sevchenko’yu seslendiren ünlü oyuncu Hazım Körmükçü de bu özel gecede oyun tutkunları ile bir araya geldi. Daha fazla araç, yüksek güçlü patlayıcı silahlar ve şiddetli bir göğüs göğse çarpışma sistemi ile birlikte, devasa ve acımasız bir Helghast Ordusu’na karşı savaş tekrar başladı bile.


Killzone® 3’den bir ilk: Atilla Olgaç ve Hazım Körmükçü karşı karşıya Öykü, Killzone®2’de kaldığı yerden başlıyor: Kötü Helghast diktatörü Visari, orada Özel Güç askerleri Sev ve Rico’nun ayaklarının dibinde ölü olarak yatıyordu. Mücadele kazanılmış olabilir, ancak savaş henüz bitmedi. Visari’nin ölümü geride politik dolapların döndüğü, iç çatışmaların ve açıkça cinayetlerin işlendiği bir dünya bıraktı. Bu arada onun ödülü olan, Helghan başşehri Phyruss’da patlayan nükleer bir bomba ISA saldırı gücünün çoğunu imha etti. Helghast Ordusu’nun diktatörü Visari, yerine iki lider bıraktı: Jorhan Stahl ve Admiral Orlock. Admiral Orlock’a ses veren kişi, Kurtlar Vadisi’nin Kılıç’ı olarak ün yapan Atilla Olgaç. Bu muhteşem savaşta, 25 yaşında, sessiz, saygılı ama bir o kadar da profesyonel ve cesur bir asker daha var: Özel Güç askeri Tomas “Sev” Sevchenko. Sev’i ise Türk tiyatro tarihinin usta ve unutulmaz oyuncularından Hazım Körmükçü’nün, ünlü ve başarılı tiyatro oyuncusu torunu Hazım Körmükçü seslendiriyor.

Killzone®3 yolu açacak, 2011’e Türkçe oyun damgasını vuracak.  İlk Türkçe oyun olarak yine bir efsane olan Gran Turismo 5’in Kasım 2010’da çıktığını ve Türkiye’de 30 bini aşkın satış rakamları ile fırtına gibi estiğini vurgulayan Özgür Kirazcı, “GT5 büyük başarı yakaladı. Şimdi Killzone®3 ile bu yol daha da açılacak. Çünkü Killzone®3, pek çok ilk’i bünyesinde bulunduran, ayrıcalıklı bir oyun. Bir kere serinin en iyi oyunu. PlayStation‘ın teknik ve grafik kapasitesini en iyi kullanan oyunlardan biri. Tamamen 3D de oynanabiliyor. PS Move ile uyumlu. Çok gerçekçi efektlere sahip. Üstelik Türkçe. İşte tüm bunlar, Killzone®3’ün başarı grafiğini çok yukarılara taşıyor. Ülkemizi, oyun endüstrisinde bir marka haline getirmek için 2011 boyunca daha çok Türkçe oyun ve daha çok 3 boyutlu oyun çıkaracak, PS Move ile birlikte eğlenceye daha çok hareket katmaya devam edeceğiz” dedi.

Çok daha tehlikeli bir Helghast ordusu ile kapışma. Helghast geri dönüyor, hem de şimdiye kadar gördüğünüzden daha büyük ve daha acımasız olarak. Jetpack süvarilerinden taşınabilir kitle imha silahları kullanan düşmanlara kadar, düşmanlarınız daha sert, daha korkutucu ve imha etmek için birçok yeni araçla donanmış durumda.

Resimler İzinsiz Alınıp Kullanılamaz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın