Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 24.08.2017

25 Mart 2011 tarihinde gösterime girip, 25 hafta gösterimde kaldığı, salonlarda 4 milyon 5 yüz 58 bin lira gişe hasılatı elde etmiş olan Kaybedenler Kulübü devam filmi geliyor. Filmin adının Kaybedenler Kulübü Yolda olacağı duyuruldu. Başrollerde yine Nejat işler ve Yiğit Özşener‘i Kaan ve Mete karakterleriyle göreceğiz. Filmin yapımcılığını TMC Film ekibi üstlendi. Çekimleri geçtiğimiz haftalarda tamamlanan ve Aralık 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen Martıların Efendisi, Azeri – Türk ortak yapımı Mahmut ile Meryem ve Kaybedenler Kulübü filmlerinin yönetmenliğini yapan Mehmet Ada Öztekin, Kaybedenler Kulübü Yolda filminin de yönetmenliğini yapacak. Nejat işler ve Mehmet Ada Öztekin Martıların Efendisi filminde ve Bodrum Masalı dizisinde de birlikte çalıştılar. Kaybedenler Kulübü Yolda‘nın çekimlerinin Ekim ayı itibariyle başlayacağı söyleniyor. Oyuncu kadrosu henüz belirlenmiş değil, çalışmalar hala devam ediyor.

kaybedenler kulübü 2

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şeyyazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.