Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Kasım 2017 içerisinde verilecek PlayStation Plus oyunları sızdırıldı

Kasım 2017 içerisinde verilecek PlayStation Plus oyunları sızdırıldı

Berbat bir liste. Umuyoruz ki gerçek değildir.

İçerisinde bulunduğumuz şu ayda ücretsiz PlayStation Plus oyunları olarak oyunculara Amnesia Collection ve Metal Gear Solid V: The Phantom Pain veriliyor. Bizlere soracak olursanız bu oyunlar bayağı bir etkileyici. Önümüzdeki ayda da Sony etkileyici oyunlar verir değil mi? Hayır, vermeyecek. En azından sızdırılan bilgilere göre Sony cephesinin öyle bir planı yok. Peki, biz nereden biliyoruz? PlayStation Almanya sağ olsun efendim, sahip oldukları PS Plus sayfasında hem bu ayın oyunları, hem de önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları görünüyor. Bu oyunlar ise PlayStation 4 için Worms: Battlegrounds ve Bound… Dilerseniz bahsettiğimiz PS Plus sayfasına sizler de hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

PS Plus

Yukarıda sizlere aktardığımız bilgilerin gerçek olup, olmadığını yarın öğrenebiliriz. Çünkü Sony bu tip açıklamaları Çarşamba günlerine saklıyor. Açıklama yapıldıktan sonraki haftada ise belirtilen oyunlar ücretsiz oluyor. Yani, Sony cephesi Kasım 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını yarın açıklayacak, haftaya Salı veya Çarşamba günü de açıklanan o oyunlar tüm PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak verilecek. Umuyoruz ki resmi olarak açıklanan oyunlar listesinde Worms: Battlegrounds ve Bound haricinde güzel bir oyun da vardır. Worms: Battlegrounds ve Bound berbat oyunlar demek istemiyoruz ama Sony birkaç aydır yüksek kaliteli oyunlar veriyordu. Bir anda seviyeyi bu kadar düşürmek olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın