Karşınızda Pokémon GO takım liderleri!

Karşınızda Pokémon GO takım liderleri!

Kararınızdan hala memnun musunuz?

Malumunuz San Diego Comic-Con 2016 geride kaldı ve Pokémon GO’nun geliştirici firması Niantic, düzenlediği bir panelle oyundaki takım liderlerini tanıttı. Valor takımını Candela, Mystic takımını Blanche ve Instinct takımını Spark yönetecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pokemongoreamleaders

Katılımcılar, panelde bir efsanevi Pokémon açıklamasının adeta yollarını gözlediler fakat beklentiler sonuçsuz kaldı. Geliştirici firma, takım liderlerinin oyunun çıkışı zamanında hazır olmadığını fakat en kısa zamanda oyundaki yerlerini alacaklarını belirtti. Takım liderleri oyuncularla pek çok kez iletişime geçecek ve çeşitli tavsiyeler sunacak.

Niantic ayrıca şimdilerde oyunun sunucularının stabilitesini artırmak ve yaşanan bazı aksaklıkları düzeltmek için canla başla çalıştıklarını belirtti. Yeni özellikler eklenmeye elverişli olduğu zaman, yeni Pokémon’ların tanıtılacağını ve Pokémon’ları takas etmenin mümkün olacağının altını çizdiler.

Geliştirici firmanın ayrıca belirttikleri bazı durumlar da mevcut. Belirttiklerine göre, oyunda henüz kimsenin keşfedemediği gizemler saklı. Pokéstop’ları da düzenlemenin yolları aranıyor. Pokémon Center’ların da en yakın zamanda oyuna dahil olacağını belirttiler. Gym’lere daha fazla özellik geleceği de belirtildi, fakat içerik olarak şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Niantic’in söylediğine göre, oyun şimdilik istedikleri seviyenin sadece yüzde 10’luk bir kısmında bulunuyor. Tür kombinasyonu yani melezleştirme durumunun da hala değerlendirmede olduğunu, ayrıca efsanevi kuşların da takımlara orijinal tasarımlarda olduğu gibi bağlı olduğunu söylediler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Duyumlara bakılırsa, Niantic oyunun üstüne fazlasını koymak için epey uğraş veriyor. Oyuncularının merakla beklediği efsanevi Pokémon’lar ise görünüşe bakılırsa oyun tüm dünya için çıkışını yapmadan gündeme gelmeyecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.