Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 22.07.2021

Netflix, YouTube üzerinden yaptığı paylaşımla yeni animasyonu The Witcher: Nightmare of the Wolf için ilk görüntüleri paylaştı. The Witcher hayranlarının heyecanla beklediği 2-boyutlu animasyon, şimdi karşımızda.

Yeni animasyon dizisi, Geralt’ı takip etmek yerine onun ustası Vesemir üstünden ilerleyecek. Hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz dizi, yakın zamanda Netflix’te çıkış yapacak. Yakın zaman derken, yalnızca birkaç hafta sonrası olan 23 Ağustos’u kastediyoruz.

Hemen yukarıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosu, içerdiği canavarlar ve Vesemir tasviri ile oldukça dikkat çekiyor. Daha önceki The Witcher içeriklerinden alıştığımız yaşanmış ve halsiz kalmış Vesemir’den eser yok. Aksine, Geralt’ın ustasını genç, dinamik ve atılgan döneminde izleme fırsatı buluyoruz.

İki boyutlu bir animasyon dizi olan The Witcher: Nightmare of the Wolf’un hayranların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağını kısa süre içerisinde göreceğiz.

23 Ağustos tarihinde Netflix’ten izleyebileceğimiz dizi ile ilgili daha fazla bilgiyi önümüzdeki haftalarda elde edeceğiz. The Witcher: Nightmare of the Wolf hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizleri takip etmeyi unutmayın! Hemen yukarıda resmi Netflix The Witcher hesabının paylaşımını bulabilir ve sosyal medyada devam eden değerlendirmelere dahil olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.