En güzel karne hediyesi: Elite 8 Tablet

En güzel karne hediyesi: Elite 8 Tablet

Yüksek performanstaki teknolojik ürünleri en uygun fiyatlara tüketicilerle buluşturan Hometech, Elite 8 tableti cazip fiyatla size sunuyor.

Hometech’in gözde tableti Elite 8, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla kış tatilinin keyfini bol bol çıkarırken en özel ve eğlenceli anlarınızı kaydedebileceğiniz 5MP yüksek kamera çözünürlüğüne sahip Elite 8, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayacak. Micro HDMI girişi sayesinde tabletiniz üzerindeki ekran görüntüsünü HDMI kablosu aracılığıyla TV ya da projeksiyon ekranına yüksek ses ve görüntü kalitesiyle aktarıp en sevdiğiniz dizi ve filmleri kolaylıkla izleyebileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Elite 8

16 GB dahili hafıza ile yüksek depolama alanına sahip tablet, yüksek boyutlu dosya ve uygulamaları kolaylıkla hafızasına alabildiği gibi hafıza kartı ile harici olarak 64 GB değerinde bir depolama alanına da imkan sağlıyor. Böylece istediğiniz kadar müzik, video ve resim yükleyebileceksiniz. Dört çekirdekli Intel Atom işlemci ve 2 GB DDR3 RAM kombinasyonu sayesinde aynı anda birden fazla uygulama arasında hızlı geçişler yapabilen bu tablet ile tatil keyfini en sevdiğiniz oyunları oynayarak çıkarın. www.hometech.com.tr adresinde ve Teknosa, Bimeks, Media Markt gibi Türkiye’nin seçkin perakende noktalarında satışa sunulan bu ürün, şık bir hediye alternatifi olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın