Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.04.2020

Karantina günlerinde hepimiz sıkılıyoruz. Tek yapabileceğimiz kitap okuyup dizi seyretmek. Netflix üzerinde bir çok dizi var. Bu yüzden Netflix'te izleyebileceğiniz ve keyif alacağınız bazı dizileri sizler için sıraladık.

Love 101 (Aşk 101)

Tür: Gençlik/Drama

Süre: 1 Bölüm Ortalama 45 Dakika (1 Sezon - 8 Bölüm)

Oyuncular: Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu

Listemizin ilk sırasında Aşk 101 bulunakta. Yakın zamanda çıkan ve türk dizisi olan Aşk 101, okulda ortalığı birbirine katan 4 öğrencinin okuldan atılmaması için tek umutları olan merhametli Burcu öğretmen olduğunu ve Burcu öğretmeni aşık etmeye çalışmalarını konu alır. Karantina günlerinde kesinlike izlemeniz gereken dizilerden biri.

Atypical

Tür: Gençlik/Komedi

Süre: 1 Bölüm Ortalama 30 Dakika (3 Sezon - 8 Bölüm)

Oyuncular: Keir Gilchrist, Brigette Lundy-Paine

Listemizin 2. sırasında Atypical bulunmakta, Atypical 18 yaşındaki otizmli Sam'in aşk ve bağımsızlık arayışını anlatıyor. Sam, kız arkadaş bulmayı kafasına koyduğundan, kız bulma tavsiyelerini denemeye koyulur. Bu süreçte ailesinin olaylarını da göz ardı etmelidir

The Order

Tür: Fantastik/Gençlik

Süre: 1 Bölüm Ortalama 45 Dakika (1 Sezon - 10 Bölüm)

Oyuncular: Jake Manley, Sarah Grey

Listemizin 3. sırasında The Order bulunmakta. Jack, Belgrave Üniversitesinde gizem ve büyü dolu gizli bir topluluğa katılma yemini eder. Kısa süre sonra bir dizi tuhaf cinayet, kampüste tedirginliğe yol açar. Jack derinlere daldıkça kendi ailesine dair karanlık sırları keşfederken kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa da dahil olur.

Black Summer

Tür: Gerilim/Drama

Süre: 1 Bölüm Ortalama 35 Dakika (1 Sezon - 8 Bölüm)

Oyuncular: Jaime King, Justin Chu Cary

Listemizin 4. sırasında Black Summer bulunmakta. Black Summer aslında zombi istilası sırasında yaşayan insanları anlatırken yan hikayede kızına çok bağlı olan bir annenin dramını anlatıyor.

Russian Doll

Tür: Drama/Komedi

Süre: 1 Bölüm Ortalama 25 Dakika (1 Sezon - 8 Bölüm)

Oyuncular: Natasha Lyonne, Charlie Barnett

Listemizin son sırasında Russian Doll bulunmakta. Russian Doll'un konusu Nadia'yı 36. doğum gününde zamansız bir son beklemektedir. Dışarıda araba çarpan Nadia aniden, kendini yeniden doğum günü partisinde bulur. Ölüm Günün Kutlu Olsun filminin bir nevi diziye çevrilmiş halidir.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.