Kadınlar Günü için yeni bir PlayStation 4 teması çıktı

Kadınlar Günü için yeni bir PlayStation 4 teması çıktı

Bu temayı edinmek isteyebilirsiniz.

Öncelikle tüm kadın takipçilerimizin Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Sadece biz değil, Sony de kutluyor bu günü, hem de yepyeni bir PlayStation 4 teması ile birlikte. Bu bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz yeni tema, dediğimiz gibi Kadınlar Günü’nü kutlamak için Sony tarafından hazırlandı. Bu temaya sahip olabilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor çünkü tema ücretsiz olarak PS4 ve PS4 Pro kullanıcılarına sunulmuş durumda. Peki, temada ne mi var? Tabii ki PlayStation markasının kadın karakterleri!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS4

Oldukça hoş tasarlanmış bir PS4 teması.

Sizlerin de hemen yukarıdaki görselden görebileceği bu tema, 11 MB gibi küçük bir boyuta sahip. Bu yüzden indirmemek için herhangi bir neden göremiyoruz. Yani, kim istemez ki PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro konsolunun ana sayfasını özelleştirmek? Bahsettiğimiz bu temada Uncharted: Kayıp Miras, Horizon: Zero Dawn, Detroit: Become Human, Dreams ve tabii ki The Last of Us serisinden kadın karakterler görünüyor. Yani, Dreams oyunundan gelen karakter bir ayı. Dişi ayı.

Kadın karakterler haricinde de genel tasarımın çok güzel olduğunu söylemek isterim. Bir süredir karanlık bir tema kullanıyordum ve birden bu temayı aktif hale getirince, gözlerim bozuldu ama olsun. Çiçekli böcekli, içinde Aloy ve Ellie olan bir temayı kim, neden sevmesin değil mi? Son olarak, bu tema hakkındaki sizlerin de yorumunu mutlaka merak ediyoruz. Sony, bu tip özel günler için temalar hazırlamaya devam etmeli mi? Mesela Babalar Günü için de bir Kratos teması fena olmazdı. Hatta Uncharted serisinden Nathan Drake de kenara köşeye gelebilir sanırım. O da bir baba sonuçta.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.