Menü
https://leadergamer.com.tr/ghost-recon-wildlands-secim/
Justice League Action 26 Kasım 2016 9:12

Yeni Justice League çizgi dizisi başlıyor

Çocuksu tarza sahip Justice League Action, seslendirme kadrosundaki efsane isimlerle dikkat çekiyor.


Cartoon Network, yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği çizgi diziler yayımlayan bir kanal. Yeni nesilde Adventure Time ve Regular Show gibileri bu kategoriye girerken, eskiden liste daha kalabalıktı. Justice League ve devamı niteliğindeki Justice League Unlimited bu listenin üyeleriydi. Efsanevi Batman: The Animated Series’in yapımcılarından çıkan ve IMDB puanı 8.6 olan dizilerden bahsettiğimi belirteyim.

Justice League Action

Son dönemde bu yapımların kalitesine yaklaşabilen tek dizi Young Justice’ti. Geçtiğimiz günlerde Young Justice’in yeni sezonunun geleceği kesinleşince uzun süredir konuşulan yeni Justice League dizisi için de beklentiler yükselmişti. Şimdi beklentileri düşürme zamanı. Yeni çizgi dizimiz Justice League Action’ın tarzı oldukça farklı görünüyor. Justice League Action, Teen Titans Go’nun açtığı yolu izleyecek. Benzerlerine göre çizimleri daha çocuksu ve komedi türünde olacak. 11 dakikalık bölümlerden oluşacak dizinin posterinde esas üçlümüzün yanı sıra başka karakterleri de görebiliyoruz. DC’nin ön plana çıkarmaya çalıştığı Constantine ve sinematik evrenin kötü adamı Darkseid dikkat çeken isimler.

Seslendirme kadrosunun güçlü olduğunu eklemek gerek. İki usta isim, özdeşleştikleri rollerle geri dönüyor. Seslerini en son Batman: Killing Joke’ta duyduğumuz Kevin Conroy ve Mark Hamill, sırasıyla Batman ve Joker olarak kadroda! İngiltere’de hemen bugün, Amerika’da ise 16 Aralık 2016 tarihinde başlayacak çizgi dizi sırf bu ikili için izlenir mi, karar size kalmış.

Berke Kadam Editör