Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.12.2016

İptal edilen Just Cause 3 çoklu oyuncu modu, yeni bir ekip ile devam ediyor.

Just Cause 2'nin çoklu oyuncu modunu başarılı bir şekilde geliştirerek ortaya harika işler çıkartan ekip, Just Cause 3 için de benzer bir projeye başlamıştı. Maalesef yaşanan bir takım aksilikler sonucunda ekip projeyi iptal etti. Oyunu çevrimiçi olarak oynamak isteyen oyuncular, bir umutla mod geliştiricilerinden haber beklerken o sevindirici haber geldi.

Kendilerine Nanos ismini veren geliştirici ekip, Just Cause 3 çoklu oyuncu moduna başladıklarını ve modun 1.0 sürüm numaralı nihai sürümün 2017 yılının Ocak veya Şubat ayında yayımlanacağını bildirdi. Ayrıca çoklu oyuncu modunun ilk betası bugün yayımlandı. Beta sürümü, herkesin sunucularını barındırmasına ve yeni oyun modları oluşturmasına izin veren gerekli sunucu dosyalarını içerecek. Ortaya çıkan tanıtıcı video ise çoklu oyuncu modunun birçok oyuncuya sahip ittifaklar ve çatışmalarla, umduğunuz katliamı vaat edeceğini gösteriyor.

Just Cause 3, 01 Aralık 2015'te PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.