Menü
https://leadergamer.com.tr/microsoft-yeni-nesil-xbox/
Just Cause 3 13 Temmuz 2017 11:07

Just Cause 3 için hazırlanan çoklu oyuncu moduna bir çıkış tarihi verildi

Yüzlerce oyuncu, tek bir sunucuda, hep birlikte Just Cause 3 oynayabilecek.


1 Aralık 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Just Cause 3, günümüzde de aktif bir şekilde oynanmakta çünkü oyunda bolca aksiyon ve eğlence bulunuyor. Fakat oyunun oldukça büyük bir eksiği de bulunuyor: Çoklu oyuncu modu. İşte oyuncular bu eksiği gidermek için, uzun süredir bir çoklu oyuncu modu üzerinde çalışıyor. Geride bıraktığımız aylarda, hatta senelerde alfa ve beta süreci düzenlenen bu mod, sonunda resmi ve tam çıkışını gerçekleştiriyor. Bugün ise bu modun geliştirici ekibi, Just Cause 3 çoklu oyuncu modu için bir çıkış tarihi verdi: 20 Temmuz 2017.

Just Cause 3 için hazırlanan çoklu oyuncu moduna bir çıkış tarihi verildi

Modun geliştirici ekibi, çıkış tarihinin yanında, mod içerisinde bulunacak önemli özelliklerden de bahsetti. Bu özelliklerden ilki Battle olarak geçiyor. Battle modunda yüzlerce oyuncu, tek bir sunucuda, aynı anda, jetler ile birlikte yarışacak ve aynı zamanda da birbirlerini yakalamaya çalışacaklar. Ayrıca, oyun içerisinde sadece resmi oyun modları değil, topluluk tarafından oluşturulmuş benzersiz oyun modları da bulunacak. Bu çoklu oyuncu modunda, yarışlar, klasik ölüm maçları ve diğer birçok farklı etkinlik bulunacak. Son olarak, geliştirici ekip, oyuncular arasındaki gecikmeyi düşürmek için benzersiz bir senkronizasyon sistemi kullanıyor ve bu sistem her geçen gün de gelişecek.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör