Jurassic World Evolution için minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Jurassic World Evolution için minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Ayrıca oyuna dair yeni görseller yayımlandı.

12 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Jurassic World Evolution için pek çok bilgi geldi. Geliştirici ekip tarafından; çıkış tarihi verildiğinde, 29 Mart 2018 tarihinde oyuna dair yeni bilgilerin paylaşılacağı açıklanmıştı. Sözünde duran oyunun geliştirici ekibi ve dağıtıcısı Frontier Developments, oyunun PC sürümü için gerekli minimum sistem gereksinimleri, mod desteği ve daha pek çok konu hakkında bilgiler verdi. Ayrıca oyunda dair, yeni ve detaylı görseller yayımlandı. Dilerseniz bu görsellere haberimizin en alt kısmında bulunan galeriden ulaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Jurassic World Evolution için sistem gereksinimleri açıklandı ve videolar yayımlandı

Kendi dinozor parkımızı kuracağımız strateji ve park simülasyonu türündeki bu video oyununun, öncelikle PC platformu için gerekli sistem gereksinimlerinden bahsedelim dilerseniz. Oyunu çalıştırmak için bilgisayarlarımızda 64 bit işletim sisteminin kurulu olması gerekiyor. Minimum sistem gereksinimlerini hemen aşağıda liste halinde belirttik. Bu sistem gereksinimleri açıklamasına bir de not düşüldüğünü ekleyelim. Oyunun geliştirici ekibi; geliştirme aşamasında, minimum sistem gereksinimlerinin değişebileceğini ifade ediyor.

Jurassic World Evolution minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1 +), Windows 8.1, Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 650 (2GB RAM) veya AMD Radeon 7850 (2GB RAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Sabit Disk Alanı: 8 GB kullanılabilir alan

Oyundaki mod desteğiyle ilgili de bazı bilgilerin açıklandığını belirtelim. Bu açıklamalara göre; oyun çıkışını yaptığında herhangi bir mod desteği barındırmayacak. Ayrıca oyuncular, kendi ürettikleri birimleri yükleyemeyecek ve paylaşamayacaklar. Oyunun çıkış tarihine henüz süre olduğu için bu konuda değişiklikler yapılabileceğine dair yorumları yapıldığını da ekleyelim. Oyunun geliştirici ekibi, mod desteği yerine eklenti paketleriyle oyunda çeşitliliğin sağlanacağını belirtiyor. Eklenti paketlerinin dinozor parklarındaki aletlerden, yeni dinozor türlerine kadar pek çok birimi içereceği tahmin ediliyor. Bu arada Jurassic World Evolution oyununda 40 farklı dinozorun ve 5 adanın bulunacağı bilgisinin verildiğini de ekleyelim.

Tüm bu bilgilerle birlikte Jurassic World Evolution için yeni görseller paylaşıldı. Oyunun grafiklerini daha yakından görmemize imkan verilen görsellerin odak noktası ise oyundaki dinozorların detaylı çizimleri oluyor. İçeriğimizin alt kısmındaki galeriden inceleyebileceğiniz bu görsellerde, oyunda bulunan dinozorların detaylı çizimlerini görebiliyoruz. Tabii bu görseller üzerinde oynamalar yapılma ihtimalini de hatırlatalım. Kendi dinozor parkımızı kuracağımız oyunun kamera açısıyla, böylesine detayları görebilir miyiz bilemiyoruz ama oyundaki ara sahneler ve tasarım bölümlerinde karşımıza çıkacağını tahmin ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Jurassic World Evolution
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.