Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 14.03.2018

Jurassic World Evolution Güncelleme

Oyunun geliştirici ekibinden gelen yeni açıklamalara göre oyun, 12 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Bahsettiğimiz bu bilgi, direkt olarak Jurassic World Evolution oyununun Twitter hesabından geldi. Ayrıca 29 Mart 2018 tarihinde de yeni oynanış görüntülerinin yayımlanacağını öğrendik.

Orijinal Haber

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulmuş olan Jurassic World Evolution, resmi açıklamalara göre çıkışını 2018 senesinin yaz aylarında gerçekleştirecek. Yani bu oyunu, Haziran 2018 ile Eylül 2018 arasındaki herhangi bir günde, piyasada görebiliriz. Frontier Developments tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu oyun, zaten adından da anlayabileceğiniz gibi lisanslı bir Jurassic Park ürünü olacak. Ayrıca Frontier Developments daha önce Planet Coaster ve Elite: Dangerous isimli video oyunları ile çıkmıştı. Yani, bu ekibin pek de başarısız olacağını hiç düşünmüyoruz.

Şimdilik bu oyunun neye benzeyeceğini, nasıl bir video oyunu olacağını bilemiyoruz ama geliştirici ekip, bunun bir park kurma oyunu olduğunu söylemişti. Yani, Jurassic World Evolution ile kendimize ait bir Jurassic Park kurabileceğiz. Bu yönden, oyunun mekanikleri Planet Coaster ile benzer olabilir. Eğer öyle olursa, pek şaşırmayız. Bunun haricinde, oyunun nasıl görüneceğini az çok biliyoruz. Oyun için yayımlanan videolardan bir tanesi, direkt olarak oyunun içinden alınmıştı ve grafiklerin Planet Coaster oyunundan daha detaylı ve daha gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz. Yine de gerçek hayata yakın bir grafik kalitesi beklememek gerekiyor.

Jurassic World Evolution ne zaman çıkacak?

Jurassic World Evolution hakkında elimizde ne yazık ki daha fazla bilgi bulunmuyor ama bu oyunun, birçok Jurassic Park sever tarafından beklendiğini söylememiz gerekiyor. Ayrıca bu oyunu geliştiren geliştirici ekip de, hem bu tip oyunlar konusunda deneyimli, hem de marka ile deneyimli. Bu yüzden ortaya kötü bir oyunun çıkacağını hiç düşünmüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.