Menü
https://leadergamer.com.tr/tokyo-game-show-2017-sony/
Hearthstone , Journey to Un'Goro 10 Nisan 2017 11:44

Journey to Un’Goro ile benzersiz bir Hearthstone macerası başlıyor

Blizzard Entertainment’in en yeni genişleme paketinde 135 yeni kartı açın.


Azeroth’un en iyi alimleri ve kaşifleri en çok istedikleri seyahat, Journey to Un’Goro için yola koyuldu. Blizzard’ın dijital kart oyunu Hearthstone için yeni genişleme paketi çıktı! Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular, bölgedeki sakinleri öğrenmek, çarpıcı temel enerji kaynaklarından faydalanmak ve yoğun sisle kaplı ormanlarda gizlenen güçlü minyonları keşfetmek için bu ilkel diyarın kalbine yolculuk ediyor ve bir yandan da 135 yeni Heartstone kartını koleksiyonlarına eklemek için uğraşıyor.

Journey to Un'Goro ile benzersiz bir Hearthstone macerası başlıyor

Journey to Un’Goro, oyuncuları zamanın başlangıcından bu yana yeryüzünde dolanan vahşi avcıların, ölümcül bitkilerin ve antik elementlerin olduğu ilkel bir diyara götürüyor. Böyle acımasız bir eko sistemde bir avcı hayvan olmanın yararları da var-kraterdeki dinozorlar herhangi bir tehdite uyum sağlamayı öğrendi. Uyum sağlamak, minyonların yeni özellikler ya da güçler elde etmesi veya avlarıyla daha iyi bir şekilde baş etmesini sağlıyor, gardınızı düşürmeyin! Un’Goro’nun derinlerine girmeye cesur veya meraklı olanlar için gizemli bir hediye var: Görev kartları. Bu Efsanevi büyüler, oyuncunun başlangıç elinde gözükecek – gereksinimleri karşılandığında –  inanılmaz ödüller kazandıracak.

Dinozorlar, minyonlar ve yeni Uyum ve Görev mekanikleriyle, Journey to Un’Goro tarih öncesi bir güçle bir sonraki Hearthstone bölümünü başlatıyor” diyor Blizzard Entertainment’ın CEO’su ve kurucusu Mike Morhaime. “Oyuncular Un’Goro’nun ormanlarını keşfederken yapacakları stratejileri görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Journey to Un’Goro artık Windows ve Mac bilgisayarları, Windows, iOS ve Android tabletleri ve iOS ve Android telefonları için mevcut.  Daha fazla bilgi için: www.ungoro.com. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör