Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Çağrı Yonga, Editör Yazım tarihi: 11.07.2018

Son zamanlarda sinemalarda önemli yer kaplayan filmlerden olan çizgi roman uyarlamalarına bir yenisi daha ekleniyor. Bu sefer Todd Phillips’in elinden çıkacak olan projede, DC Comics’in Joker’ini geçmişinin Batman’den bağımsız olarak anlatıldığı filmi izleyeceğiz. Beyaz perdeye yansıyan 5. Joker karakterini göreceğimiz filmin başrolde Oscar adayı aktör Joaquin Phoenix’in olacağı ile ilgili son zamanlarda yapılan söylentilerin gerçek oldukları doğrulandı.

Joker karakterinin geçmişini konu alacak filmde başrol Joaquin Phoenix olacak

Joker karakterinin geçmişini konu alacak filmde başrol Joaquin Phoenix olacak

Joaquin Phoenix Gladyatör, Sınırları Aşmak ve Usta gibi filmleriyle adını duyurmuş, oyunculuk yeteneğiyle saygın bir hayran kitlesine sahip aktörlerden biri. Adı konulmamış ve Warner Bros. tarafından yayınlanacak filmin senaryosunda Scott Silver’ın yardımcı yazarlık yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Martin Scorsese’nin bulunacağı biliniyor. Çekimleri Eylül 2018 ayında başlayacak filmin konusu üzerinde herhangi bir bilgi tam olarak yok.

Stüdyo tarafından, “Yalnızca dayanıklı bir karakter çalışması değil, toplum tarafından göz ardı edilen bir adamın anlatıldığı bir ihtiyat öyküsü.” olarak nitelendiriliyor. Bu gelişmenin haber verildiği tarih de özellikle gözümüzden kaçmıyor. Önümüzdeki hafta yapılacak olan San Diego Comic-Con etkinliğinde, Warner Bros. stüdyoları her zamanki gibi Hall H salonunda önemli açıklamalar yapacak. Bilindiği üzere Aquaman, Shazam! ve Wonder Woman 1984 filmlerinin bu yıl tanıtılacağı açıklandı.

Bu filmin de adıyla birlikte tanıtımı yapılacağı beklentisi hayranlar arasında yayılmaya devam ediyor. Doctor Strange filminde başrolü Bendict Cumberbatch’ten alamayan Joaquin Phoenix’in, oyunculuk yeteneklerini bir çizgi roman karakteri olmak için sergileme isteğini yitirmediğini, bu filmde başrol olmasıyla daha iyi anlayabiliyoruz. Yetenekli aktörün rolünün hakkını vereceğine güvenen çizgi roman meraklılarının umutlarını boşa çıkartmayacağını umuyor ve herkes gibi biz de önümüzdeki Cumartesi gününü bekliyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.