Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 19.08.2017

Johnny Depp; müzisyen, yönetmen, yazar, vampir, korsan, makas eller ve çikolata fabrikası sahibi bir adamdı. Artık kendisini televizyon ekranlarında tekrar göreceğiz. Funcom, Johnny Depp’in Secret World Legends ve The Secret World oyunlarına dayanan televizyon dizisinin ortak yapımcılığını yapacağını açıkladı. Johnny Depp ve yapım ekibi Infinitum Nihil, yeni bir projeyle ekranlarda olacak. Johnny Depp, Jake Hart, Christi Dembrowski ve Sam Sarkar’ın ortak çalışmasıyla The Secret World yapımının pilot bölümü James V. Hart tarafından Jake Hart ile birlikte yazılacak. Bu yapımın ne zaman gösterime gireceği ise henüz bilinmiyor.

Johnny Depp

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyoryazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.