Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.09.2019

John Wick film serisini izleyip sevmemiş olan çok az kişi vardır muhtemelen. İçerisinde barındırdığı aksiyon sahneleri, konusu ve artık serinin markalaşmış yüzü olan Keanu Reeves, muhteşem işler çıkarmayı başardı. Tabii, böylesine ünlü bir serinin oyunu da olmazsa olmazdı, değil mi? Sonuçta, birçok başarıya ulaşmış film ve film serisinin oyunu da daha sonradan oyuncularla buluşturulmuştu. Haberimize konuk olan seride de böyle bir durum söz konusu. Sizlere bu haberimizde, John Wick Hex çıkış tarihi bilgilerinden, fragmanından ve Epic Games mağazası mı yoksa Steam platformunda mı çıkacağından bahsedeceğiz. Öncelikle, sizleri hemen aşağıdaki fragman ile baş başa bırakalım, detaylara sonrasında geçeriz.

John Wick Hex çıkış tarihi olarak 8 Ekim 2019 belirtiliyor

IGN’in YouTube kanalı aracılığıyla paylaşılmış olan fragmana göz gezdirdiyseniz, detaylardan bahsedebiliriz demektir. Fragman içerisinde, oyunun nasıl bir sanata sahip olacağını ve az çok da oynanışın nasıl olacağını görmekteyiz. Fakat, daha da önemlisi, John Wick Hex oyununda karşımıza çıkacak olan tanıdık karakterleri görüyoruz. Sizlerle paylaştığımız videoda, E3 2019 etkinlikleri esnasında elde etmiş oldukları başarılar da fragmanın bir parçası olarak gösterilmiş. Videoyu yavaşlatıp izleyince, birçok kişinin hoşuna gitmiş olduğunu görebilmek mümkün. Tabii, yine de oyun biz oyuncuların huzuruna çıkmadan net bir şey söylemek zor bir şey.

Haberimize konuk olan yapımın arkasındaki isim Good Shepherd Entertainment ekibi, John Wick Hex çıkış tarihi hakkında da net bilgiler verdi. Verilen bilgilere göre, sizlere bahsetmekte olduğumuz bu yapım 8 Ekim 2019 tarihinde oyuncularla buluşacak. Yani, neredeyse 3 hafta sonra bu oyunu da deneme fırsatımız olacak demektir. Fragman içerisinde sunulan özellikler ve görsellerin ne kadarının kullanışlı ve hoş olduğunu da, oyunu oynadığımızda görebilme imkanına sahip olacağız. Daha önce de söylediğimiz gibi, ne yazık ki o zamana kadar oyun ve oynanışı hakkında net bir şey söylemek pek mümkün değil.

Asıl önemli noktalardan biri olan mevzuda da gerekli açıklamalar geldi. Bahsettiğimiz nokta, oyunun Epic Games mağazası mı, yoksa Steam platformu üzerinde mi çıkacağı konusu. Zira, bildiğiniz üzere bu sorun günümüzün oyunlarında en çok can sıkan veya sevindiren mevzusu haline geldi. Birçok oyuncuyu üzecek bir haberimiz var bu konuda. Epic Games mağazası, haberimizin kahramanı olan yapıma sahip olacak. Fragmanın alt kısımlarında Steam simgesini görememek, açıkçası biraz üzdü fakat yine de sorun olmayacaktır. Oyun kaliteli ve tatmin edici olduğu sürece, hangi platformda çıktığının çok da bir önemi yok.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.