John Cena, WWE Fastlane 2018 etkinliğinde karşımıza çıkacak

John Cena, WWE Fastlane 2018 etkinliğinde karşımıza çıkacak

Sızdırılan bilgilere bakılacak olursa, John Cena ile The Undertaker arasında geçecek bir WrestleMania 34 maçı biraz imkansız görünüyor.

WWE Royal Rumble 2018 ile WWE WrestleMania 34 arasında SmackDown Live şovunun tek özel PPV etkinliği olan WWE Fastlane 2018, anlaşılan o ki John Cena ile şenlenecek. Columbus, Ohio bölgesindeki The Nationwide Arena’nın yayımladığı reklamlara göre John Cena, WWE Fastlane 2018 etkinliğinde karşımıza çıkacak ama bir maçta güreşçi olarak yer almayacak. Aksine, bu ismin, WWE Fastlane 2018 etkinliğinin final maçında hakem olarak yer alacağı söyleniyor. Daha doğrusu, etkinliğin reklamları bu şekilde görünüyor.

John Cena, WWE Fastlane 2018 etkinliğinde karşımıza çıkacak

Aynı mekanın reklamlarına göre WWE Fastlane 2018 etkinliğinin final maçı; AJ Styles, Randy Orton, Shinsuke Nakamura, Kevin Owens ve Sami Zayn arasında geçen bir WWE Şampiyonluğu kemeri maçı olacak. John Cena da bu maçta hakemlik yapacak. Peki, geçtiğimiz günlerde sizlere sunduğumuz bir haberde, The Undertaker ile John Cena arasında, WWE WrestleMania 34 etkinliğinde bir maçın olabileceğinden bahsetmiştik. Eğer The Nationwide Arena tarafından verilen bu reklamlar doğruysa, biz açıkçası bu maçın gerçekleşeceğini zannetmiyoruz. Aksine, WWE WrestleMania 34 etkinliğinde AJ Styles ile John Cena arasında bir maç görebiliriz, yine.

Neden, diye soracak olursanız, öncelikle The Undertaker ile John Cena arasında bir hikaye başlayacaksa, biz bu hikaye ile WWE Fastlane 2018 etkinliğinin final maçı arasında bir bağ göremiyoruz. Evet, bu maç sırasında bir anda The Undertaker belirebilir ve John Cena’yı saf dışı bırakabilir, ardından da maçtaki isimlerden herhangi biri bunu avantaj olarak kullanıp, bir şeyler yapabilir ama biz bunun yaşanacağını zannetmiyoruz. Çünkü daha önceki raporlara göre WWE WrestleMania 34 etkinliğinde AJ Styles ile John Cena arasında bir maç gerçekleşecekti, John Cena bu maçı kazanacaktı, kemeri alacaktı ve bu şekilde WWE tarihinin en çok dünya şampiyonu olmuş olan ismi unvanını kazanacaktı.

Tüm bunların haricinde, bir başka rapora göre WWE Royal Rumble 2018 etkinliğinde, Royal Rumble maçını Shinsuke Nakamura kazanacaktı ve WWE WrestleMania 34 etkinliğinde de AJ Styles ile Shinsuke Nakamura arasında bir maç görecektik. Fakat, eğer bu reklam doğruysa, böyle bir maçın gerçekleşeceğini sanmıyoruz çünkü bir Royal Rumble kazananının, WWE WrestleMania 34 öncesinde kemer maçı hakkı alması, bizlere bayağı bir garip geliyor. Ayrıca bu reklam, WWE Royal Rumble 2018 etkinliğindeki WWE Şampiyonluk kemeri maçının da sonuçlarını veriyor olabilir. Çünkü bu kemer maçı, AJ Styles’a karşı Sami Zayn ve Kevin Owens olacaktı. Reklamda, WWE Şampiyonu olarak AJ Styles görünüyor. Yani, AJ Styles muhtemelen WWE Royal Rumble 2018 etkinliğinde kemerini koruyacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın