John Cena ile The Undertaker arasındaki maç, WrestleMania 34 sırasında gerçekleşebilir

John Cena ile The Undertaker arasındaki maç, WrestleMania 34 sırasında gerçekleşebilir

WWE severlerin yıllardır beklediği o maç...

The Undertaker en son WrestleMania 33 etkinliğinde karşımıza çıktı. Roman Reigns ile ortalama bir maç ardından kendisi emekli oldu. En azından hareketleri ile emekli oldu. Bu konuda ne The Undertaker’dan, ne de WWE’den resmi bir bilgi alamamıştık. Görülen o ki, ölü adamımız emekli olmamış. Çünkü ortaya çıkan söylentilere göre WrestleMania 34 için oldukça büyük bir maç düşünülüyor. Bu maç ise John Cena ile The Undertaker arasında gerçekleşecek gibi görünüyor. Peki, bu muhtemel maçın hikayesi ne zaman başlayacak? Yine aynı söylentilere göre çok beklemeyeceğiz. Çünkü raporlara göre bu hikaye, WWE Raw şovunun 25. yılının kutlandığı gün başlayacak. Yani, Ocak 2018 sonunda, Royal Rumble etkinliğinden önce.

John Cena ile The Undertaker arasındaki maç, WrestleMania 34 sırasında gerçekleşebilir

Ortaya çıkan raporlara göre şu an WWE içerisinde John Cena ile The Undertaker arasındaki bir maç tartışılıyor ve bu maç, WrestleMania 34 için düşünülüyor. Bu maçın ilk adımı ise 22 Ocak 2018 tarihinde, WWE Raw şovunun 25. yıl kutlamasında atılacak. The Undertaker zaten bu şova katılacak, resmi olarak bu konuda açıklama yapılmıştı. Muhtemelen John Cena da orada olacaktır ki, bu isim zaten Royal Rumble etkinliğine katılacağını da açıklamıştı. Her neyse, söylentilere göre ölü adam, WWE Raw şovuna sadece selam vermek, el sallamak için katılmayacak. Bundan çok daha fazlası yaşanacak.

Bu konuda başka bir ilginç durum ise, aslında WWE Raw şovunun 25. yıl dönümünün 11 Ocak 2018 tarihinde kutlanması gerektiği. Çünkü mantık olarak o tarih uygun düşüyor. Fakat WWE, henüz bilmediğimiz bir sebepten ötürü, bu 25. yıl kutlamasını, Royal Rumble etkinliğinden önceki son TV şovu olarak sunmak istiyor. Eğer bu iki isim arasında gerçekten bir hikaye başlayacaksa da, Royal Rumble’dan önceki son WWE Raw şovu ve Royal Rumble etkinliğinin ta kendisi, en iyi seçim olacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın