Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yunus Emre Altanay, Editör Yazım tarihi: 04.05.2015

Yarın oyuncuların beğenisine sunulacak Kombat Pack adındaki indirilebilir içerik bize 13. Cuma filminin hokey maskeli katili Jason Voorhees’in kontrolünü verecek. Palamızla bir sürü kafa koparıp rakiplerimizin evine ateş düşürüp, ocağına incir ağacı dikebileceğimiz Jason bugün paylaşılan bir fragmanla oyunculara tanıtıldı. Kristal Gölün seri katili Jason  birbirinden çılgın, kanlı, korkutucu ve mide bulandırıcı Fatality’lerle birlikte gelecek.

Jason Voorhees, Mortal Kombat X’in ilk DLC karakteri ve oyuna çok yakıştığını söyleyebiliriz. Oyuncular bu psikopat katile 5 Mayıs 2015 Salı günü yani yarın sahip olabilecek. İçinde Jason’ın da olduğu Kombat Pack DLC’si ayrıca içinde Son Avcı Predator’ın da olduğu 4 farklı karakter, 3 dövüşçü için farklı kostümler de içeriyor. Eğer sadece Jason’a sahip olmak istiyorsanız 12 Mayıs’ta çıkacak olan Jason Voorhees Bundle’ı beklemek zorundasınız. Ayrıca paketin Steam’de 49TL’den satıldığını da hatırlatalım.

Mortal Kombat X:  PS4, Xbox One, PC, iOS, ve Android için şu an satın alınabilir durumda, kanlı oyunun Ps3 ve Xbox 360 versiyonlarının bu yıldan sonra çıkması planlanıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.