Menü
https://leadergamer.com.tr/the-last-of-us-part-ii-seattle/
Japonya , WiFi 29 Temmuz 2017 13:25

Japonya’da artık cebinize sığabilecek bir WiFi hizmeti satılıyor

Bu cep WiFi hizmeti sayesinde internet derdiniz hiç olmadan, rahatça Japonya sokaklarında dolaşabiliyorsunuz.


Kendi ülkenizde gerçekleştirdiğiniz gezilerde veya özellikle de turistlik yabancı bir ülkeye gittiğiniz zaman, en büyük derdiniz internet olabilir. Özellikle Japonya gibi yabancı bir ülkede, mobil internet almak ve kullanmak dert olabilir. Fakat JapanWifiBuddy isimli bir hizmet bu sorunu tamamen, kökten çözüyor ve bu hizmeti satın alan herkese, WiFi internet desteği bulunuyor. Peki, bu sistem nasıl çalışıyor? Öncelikle, JapanWifiBuddy paketlerinden bir tanesini satın almanız gerekiyor. En ucuz paket, 56 Dolar fiyat etiketine sahip ve 17 saatlik bir batarya ile geliyor bu cep cihazı. Günlük 170 MB LTE sınırınız bulunuyor. Sınırsız 3G bağlantı ve 150 Mbps değerine kadar internete ulaşabiliyorsunuz. Bu paket, Japonya’nın neredeyse tamamını kapsıyor.

Japonya artık cebinize sığabilecek bir WiFi hizmeti satılıyor

En pahalı paket ise 54 Dolar fiyat etiketi ile satılıyor. Bu JapanWifiBuddy paketi içerisinde ise 12 saatlik bir batarya, tamamen sınırsız 4G ve LTE bağlantı ve 187.5 Mbps internet hızı bulunuyor. Bu paket de aynı şekilde Japonya’nın neredeyse tamamını kapsıyor. Tüm bu hizmetler sayesinde, ülke içerisinde gezerken, cebinizdeki küçük bir cihaz ile sürekli WiFi hizmetine sahip oluyorsunuz. Peki, bu cihaz nasıl geliyor ve gönderiyorsunuz? Posta ile. Ürünü satın aldıktan sonra, posta ile ürün istediğiniz yere geliyor ve işiniz bittiğinde de aynı şekilde posta ile verilen adrese geri gönderiyorsunuz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör