Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.03.2021

Duyurulduğundan beri merakla beklediğimiz oyunlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz It Takes Two, bu haberimizin konusu oluyor. Hazelight Studios’u muhtemelen biliyorsunuzdur. Kendileri, tek başınıza oynama seçeneği sunmayan bir oyun olan A Way Out isimli yapımı piyasaya sürmüşlerdi. Şimdi de, yine tek başınıza oynamanıza izin vermeyen It Takes Two ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Hemen aşağıda It Takes Two için yayımlanan 22 dakikalık oynanış videosu yer alıyor. Öncelikle, bu videoya göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

It Takes Two oynanış videosu, oyunun başlarını gösteriyor

Oyunun başlarını gördüğümüz bu video, gerçekten oyuna daha fazla ilgi duymamızı sağladı. Verilen bilgilere göre oyun 14-15 saat gibi bir sürede bitirilebiliyor. 26 Mart 2021 tarihinde Steam ve Origin üzerinde çıkış yapacak olan It Takes Two’yu merakla bekliyoruz. Zira, oyunun görselliği ve teması çok tatlı geldi. Bakalım, yolda olan yapım bizleri ne kadar mutlu edecek?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.