Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 21.06.2021

Hazelight Games ekibinin geliştirdiği ve Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı eşli aksiyon ve macera oyunu It Takes Two, 2 milyon adetten fazla satış sayısına ulaştı. 26 Mart 2021 tarihinde çıkış yapan oyun 2 milyon satış rakamını geçmeyi başardı. Daha önce A Way Out  ve Brothers: A Tale of Two Sons gibi başarılı eşli oyunlarla adını duyuran bağımsız ekip Hazelight Games, It Takes Two ile başarısını sürdürmeye devam ediyor.

It Takes Two 2 milyon satış başarısı için açıklama yapıldı

Oyunun konusu, İlişkileri kötüye giden ve boşanmanın eşiğinde olan Cody ve May çiftini konu alıyor.Rose ebeveynlerinin ayrılmasına üzülmesiyle göz yaşının 2 oyuncağa düşmesi sonucu olaylar gelişir. Cody ve May kendilerini oyuncakların içinde hapsolmuş bulurlar.  Dr. Hakim adında ilişki uzmanı bir karakterin bu çiftimizin kötü giden ilişkisini düzeltmekle uğraşırken buluyoruz. Böylece, oyunun hikayesi boyunca ilişkisi üzerinde bir şeyleri düzeltmeye çalışan iki tatlı karakter görüyoruz.

Geliştirici Hazelight oyunun dönüm noktası haberini Twitter’da, “Siz harika insanların oyunumuza gösterdiği ilgi karşısında hayrete düştük. Dışarı bir yerlerde bu kadar fazla eşli oyun hayranı olduğunu görmekten daha fazla mutlu olamazdık.” diyerek paylaştı. Oyunu, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de oynanabilirsiniz. Konsollarda oyuna sahip olan tüm oyuncular, oyunu ücretsiz olarak PS5 veya Xbox Series X/S’ye yükseltebilir. Ayrıca oyunu sadece bir oyuncu alması yeterli. Diğer oyuncunun ücretsiz bir şekilde oyuna katılabildiğini hatırlatalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.