Menü
https://leadergamer.com.tr/cd-projekt-red-netflix-the-witcher/
Destiny 2 19 Mayıs 2017 10:04

İşte yeni Destiny 2 silahları

Hepsi birbirinden güzel gözüküyor bu silahların.


Geçen gün, Bungie bir canlı yayın gerçekleştirdi ve bu 1 saatlik yayın sırasında Destiny 2, uzun uzun videolar ile gösterildi. Videolar ardından canlı yayın sonlandırıldı ve etkinliğe katılan oyuncular, salonun diğer kısmında oyunu oynamaya başladı. Oyuncular, oyunu oynarken ve bizler de canlı yayını izlerken yepyeni silahlar görmüştük. İşte bugün, o silahlar gayet güzel görseller ile gösterildi. Bu görsellerden ilk iki tanesi resmi Bungie Twitter hesabından yayımlandı ve bu 2 görsele sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu 2 görselde de silahlar çok detaylı görünmüyor ama sonra paylaşacaklarımız oldukça detaylı!

İşte yeni Destiny 2 silahları

Yazımızın devamında, hemen aşağıdaki galerimizden, Bungie’nin resmi sitesinden alınmış silah görsellerine de göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere, Destiny 2 ile ana, ikinci ve ağır silahların yerini enerji, kinetik ve güç silahları alacak. Böylece oyuncular, silahlarını daha rahat bir şekilde yönetecekler. İşte rahatça yöneteceğimiz silahlar da, hemen aşağıdaki galerimizden görebileceğiniz silahlar olacak.

Tabii bu silahların görselleri çok da yüksek çözünürlükte değil. Umuyoruz ki önümüzdeki günlerde yeni görseller, daha yüksek çözünürlüklü bir şekilde yayımlanır. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör